Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Przedsiębiorczy Czerwiec | Kutno

20 czerwca g. 10:00 - 12:00


Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i naszych Członków do udziału w spotkaniu sieciującym w Kutnie w ramach cyklu “Przedsiębiorczy Czerwiec“, organizowanego z okazji Dnia Przedsiębiorcy 2024. Organizatorami spotkania są Inicjatywa Firm RodzinnychZwiązek Miast Polskich oraz Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Dołącz do nas na inspirujące spotkanie, podczas którego będziemy omawiać kluczowe aspekty partnerstwa publiczno-społęcznego, ciekawe wyniki badań oraz możliwości pozyskiwania źródeł finansowania na realizację projektów. Networking i sieciowanie to klucz do sukcesu w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu. Celebrujmy razem Dzień Przedsiębiorcy i budujmy silną, zintegrowaną społeczność przedsiębiorców rodzinnych!

Spotkanie networkingowe w Kutnie jest otwarte dla wszystkich, a odbędzie się w dniu 20 czerwca 2024 roku w godzinach 10:00-12:00 w Pałacu Saskim (Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 20, 99-320 Kutno).

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do nawiązania nowych kontaktów, zdobycia cennej wiedzy i budowania trwałych relacji biznesowych. Razem możemy budować silną i zintegrowaną społeczność przedsiębiorców rodzinnych!


AGENDA SPOTKANIA
10:00-10:30 Powitalna kawa z Prezydentem Miasta Kutna. Zapraszamy na poranną kawę z Prezydentem! To doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów z władzami miasta i innymi przedsiębiorcami. Poznawanie się i budowanie relacji jest niezwykle ważne dla rozwoju naszego regionu i wzmacniania lokalnej gospodarki.
10:30-11:00 Metody i przykłady efektywnej współpracy w oparciu o partnerstwa publiczno-społeczne
– Prezentacja “Model Współpracy Inicjatywy Firm Rodzinnych” – Ewa Sobkiewicz – Prezes IFR, Mariola Grodnicka – Dyrektor Generalna IFR
– Prezentacja “Model Współpracy Związek Miast Polskich” – Janusz Szewczuk – doradca strategiczny ZMP
11:00-12:00 Debata: Czas na kaptał! Kapitał Przedsiębiorczy w Kutnie! Sposoby pozyskiwania źródeł finansowania na realizację projektów międzysektorowych – „Inwestycje we współpracę międzysektorową w Polsce – Czas na kapitał inwestycyjny, finansowy, społeczny i cyfrowy – debata
Prowadzenie: Mariola Grodnicka – Prezes Agencji Rozoju Regionalnego S.A. i Prezes ŚZPP, Janusz Szewczuk – doradca strategiczny ZMP, Jacek Boczkaja – Zastępca Prezydenta Miasta Kutno, Ewa Sobkiewicz – Prezes IFR
11:00-12:00 Dyskusja i podsumowanie spotkania

REJESTRACJA NA SPOTKANIE

Szczegóły

Data:
20 czerwca
Godzina:
10:00 - 12:00
Kategoria Wydarzenie:

Organizatorzy

Inicjatywa Firm Rodzinnych
Związek Miast Polskich

Miejsce wydarzenia

Pałac Saski
pl. Piłsudskiego 20
Kutno, 99-320
+ Google Map
Telefon:
24 337 19 01
Witryna internetowa:
muzeumkutno.com