Konferencja: Innowacyjne rozwiązania wspierające MŚP

Mamy przyjemność poinformować, że Inicjatywa Firm Rodzinnych będzie prezentować swoją działalność oraz środowisko przedsiębiorców rodzinnych podczas konferencji Innowacyjne rozwiązania wspierające MŚP – rozwiń swoją firmę, korzystając z Funduszy Europejskich.

Organizatorem konferencji jest Koalicja na rzecz Polskich Innowacji, a Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego jest partnerem wydarzenia.


  • Prowadzisz działalność na Warmii i Mazurach?
  • Chcesz, żeby Twoja firma była bardziej konkurencyjna?
  • Czujesz, że rewolucja cyfrowa i automatyzacja mogłaby obniżyć koszty i jednocześnie transformować Twój biznes o kilka poziomów?
  • Chcesz wiedzieć jak wykorzystywać najnowsze technologie do rozwoju firmy?
  • Zastanawiasz się jak łączyć biznes z działaniami na rzecz ochrony klimatu?
  • Nie wiesz jeszcze jak pozyskiwać, na co przeznaczać i jak rozliczać Fundusze Europejskie dostępne dla przedsiębiorstw?

Weź udział w bezpłatnej konferencji: „Innowacyjne rozwiązania wspierające MŚP – rozwiń swoją firmę, korzystając z Funduszy Europejskich”.

W trakcie konferencji uzyskasz odpowiedź na wszystkie pytania związane z budowaniem Twojego biznesu, poprawą konkurencyjności, wzrostem poziomu oferowanych usług. Podczas wydarzenia nastąpi inauguracja projektu WAMA EDIH – w ramach tej inicjatywy przedsiębiorcy z Warmii i Mazur uzyskają informacje, jak można osiągać cele biznesowe dzięki transformacji cyfrowej, uwzględniającej zrównoważony rozwój i efektywność energetyczną.

Kiedy i gdzie? Konferencja odbędzie się 21.03.2024 r. w Olsztynie w Restauracji Przystań, ul. Żeglarska 3.

Do kogo jest skierowana konferencja? Do przedstawicieli MŚP z woj. warmińsko-mazurskiego.


REJESTRACJA