Kontrole podatkowe a tarcze antykryzysowe. Aktualne zmiany i trendy | Webinar Arena Tax

W pierwszej połowie roku do wielu przedsiębiorców trafiła pomoc z tzw. tarcz antykryzysowych i tarczy finansowej. W momencie wdrożenia narzędzi z tarczy, urzędy nie sprawdzały firm pod kątem spadku przychodów, a świadczenia były przyznawane na podstawie składanych deklaracji. Spadek dochodów budżetowych spowodowany epidemią COVID-19 może wymusić konieczność zapewnienia przez Krajową Administrację Skarbową dodatkowych wpływów podatkowych. Może wzrosnąć udział kontroli celno-skarbowych których celem jest sprawdzenie zasadności złożonych wniosków o pomoc, a także prawdziwości danych stanowiących podstawę ubiegania się o pomoc.

Jak się przygotować do potencjalnej kontroli? Jakie branże są szczególnie na nie narażone? Czy kontrolującym będą przysługiwać jeszcze bardziej restrykcyjne uprawnienia? Na te i inne pytania odpowiedzą doradcy podatkowi zespołu Arena Advisory, podczas webinaru pt. “Kontrole podatkowe a tarcze antykryzysowe. Aktualne zmiany i trendy”, które odbędzie się 10 grudnia br. o godz. 10:30. W imieniu członka naszego Stowarzyszenia – firmy Arena Tax – serdecznie zapraszamy do udziału.

Podczas bezpłatnego webinaru omówione zostaną także aktualne i spodziewane trendy w kontrolach i postępowaniach podatkowych. Szczegółowe informacje, agenda webinaru oraz rejestracja poniżej.

WEBINAR ARENA TAX – REJESTRACJA