Moc Hybrydy – czyli motywacyjna rola lidera | Webinarium IFR

Drodzy przedsiębiorcy, serdecznie zapraszamy na webinarium IFR pt. “Moc Hybrydy – czyli motywacyjna rola lidera”, które odbędzie się w środę 26 sierpnia w godz. 11:00-12:30. Spotkanie poprowadzi Wojciech Herra – Konsultant, Trener, Przedsiębiorca, Sales & Leadership Expert. Moderować je będzie Agata Hagno (członek zarządu IFR).


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Porozmawiamy o przyszłości. Coraz częściej mówi się o “Efekcie COVID’a”. Czas zatem przyjrzeć się temu jakie, trwałe zmiany wywoła COVID-19. Co zmienił w naszych firmach lockdown i to, że przez wiele tygodni pracowaliśmy zdalnie. A przed nami jesień. To oznacza, że przez wszystkie przypadki będziemy odmieniać słowo Hybrydowy. Hybrydowe zespoły. Hybrydowe spotkania. Hybrydowe konferencje. Hybrydowa edukacja.

A jak być hybrydowym liderem? Jak zarządzać zespołem, gdy część osób mamy w biurach, a część pracuje wirtualnie? Jak być liderem w zmieniającym się świecie? Fundamentem pracy zdalnej jest zaufanie. W jaki sposób zbudować zaufanie w zespole, gdy nie widzimy co robią nasi współpracownicy?

Poza tym… Mówi się, że jeżeli diabeł nie będzie mógł Cię zrobić złym, to Cię zrobi zajętym. Jako lider, każdego dnia starasz się zbudować most, pomiędzy celami strategicznymi firmy, a codziennością. W sytuacji, gdy pojawia się chaos bardzo łatwo jest stracić z oczu cel i zająć się gaszeniem pożarów. Ale, czy wszystkie wymagają reakcji?

Porozmawiamy o roli lidera we wspieraniu efektywności zespołu. Jak budować zaangażowanie i odpowiednio zarządzać działaniami podejmowanymi na każdym szczeblu organizacji. Omówimy, jak koncentrować pracowników na najbardziej efektywnych działaniach wspierających strategię firmy. Na koniec porozmawiamy o nawigowaniu w sytuacji niepewności i jak szukać sprzymierzeńców, którzy zapewnią wsparcie potrzebne do rozwiązania kluczowych problemów organizacji.

Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting. Serdecznie zachęcamy do udziału!

 

PROWADZĄCY

Wojciech Herra – niezależny konsultant, trener. Specjalista z zakresu psychologii mistrzostwa. Przedsiębiorca, prowadzi butikową firmę szkoleniowo-doradczą specjalizującą się w rozwiązaniach ukierunkowanych na zwiększenie efektywności sprzedaży. Od 20 lat w biznesie i zarządzaniu sprzedażą – przeszedł przez wszystkie szczeble kariery od młodszego konsultanta, poprzez konsultanta, senior konsultanta, aż po partnera międzynarodowej firmy doradczo-szkoleniowej na Polskę. Badacz zajmujący się psychologią mistrzostwa. Pracując w biznesie i sporcie prowadzi badania i analizy ukierunkowane na uzyskanie odpowiedzi na pytanie co odróżnia najlepszych od bardzo dobrych. Patron Instytutu Psychologii Sportu. Ewangelista wpływu głowy na wyniki w sporcie. Coach mentalny wielu zawodników sportów zespołowych i indywidualnych. Pracuje z najlepszymi zawodnikami i zespołami w Polsce i Europie. Więcej o ekspercie: