Nagranie webinarium | Jak Polski Ład i planowane zmiany w CIT wpływają na przedsiębiorców?

Drodzy Przedsiębiorcy, zamieszczamy nagranie webinarium IFR pt. “Jak Polski Ład i planowane zmiany w CIT wpływają na przedsiębiorców?“, które zorganizowaliśmy wspólnie z naszym partnerem strategicznym Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych (GWLAW) w dniu 11 sierpnia 2022 roku. Wydarzenie poprowadziła Urszula Ogorzałek (doradca podatkowy w Kancelarii GWLAW), a moderowała spotkanie Agata Hagno (członek zarządu IFR, prezes zarządu w DPM Doradztwo Personalne).

Podczas webinarium poznaliśmy najważniejsze zmiany wprowadzone do ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Dowiedzieliśmy się o zmianie formy opodatkowania w trakcie roku oraz w rozliczeniu rocznym. Usłyszeliśmy jakie są sytuacje w których zmiana formy opodatkowania będzie skuteczna, a kiedy nie wywoła skutków prawnych. Ekspertka naszego partnera opowiedziała również o projektowanych zmianom w ustawie o podatku dochodowych od osób prawnych (CIT) oraz kogo ona dotknie.

W ramach podsumowania załączamy prezentację z webinarium, a także zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z ekspertką GWLAW. Wszystkie dane kontaktowe znajdziecie w załączonym pliku.

Prezentacja – Jak Polski Ład i zmiany w CIT wpływają na przedsiębiorców [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]