Nagranie webinarium | Jak szybko poprawić wydajność biznesu nawet o 20% – case study firmy rodzinnej Vivio

Publikujemy krótki podsumowanie i nagranie webinarium IFR i Lean To Win pt. “Jak szybko poprawić wydajność biznesu nawet o 20% – case study firmy rodzinnej Vivio“, które odbyło się 4 listopada 2021 roku. Wydarzenie poprowadzili Andrzej Krótki – prezes Lean To Win, Konsultant Strategiczny Lean oraz Radosław Witek – twórca i właściciel marki VIVIO. Moderował webinarium Dawid Rejmer – wiceprezes zarządu IFR, radca prawny.

Podczas webinarium dowiedzieliśmy się jak zaangażować zespół w firmie do zyskownych usprawnień i oszczędności. Na przykładzie marki VIVIO poznaliśmy jak szybko poprawić wydajność o 20% w procesach związanych z polowaniem i pakowaniem. Eksperci opowiedzieli co zrobić, żeby zbudować organizacje ucząca się i bardzo samodzielną. Poza tym usłyszeliśmy co może zrobić Właściciel firmy, żeby oddać odpowiedzialność za biznes swojemu zespołowi i cieszyć się stałym wzrostem wyników.

Prezentację z webinarium wraz z infografikami od Lean To Win znajdziecie poniżej. Jeszcze raz dziękujemy za udział oraz aktywność! Zapraszamy również do udziału w naszym kolejnym wydarzeniu.

Zachęcamy do oglądania!


Prezentacja – Jak szybko poprawić wydajność biznesu nawet o 20% [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]