Nagranie webinarium | Jak uzyskiwać kontrakty zlecane przez Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych / US ARMY oraz NATO na terenie Polski? Czy jest się o co starać?

Drodzy Przedsiębiorcy, wracamy z podsumowaniem i nagraniem webinarium IFR pt. “Jak uzyskiwać kontrakty zlecane przez Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych / US ARMY oraz NATO na terenie Polski? Czy jest się o co starać?”, które zorganizowaliśmy wspólnie z firmą Atlantic Contract w dniu 9 lutego 2023 roku.

Wydarzenie poprowadzili przedstawiciele partnera: Grzegorz Łopata (Wiceprezes Zarządu Atlantic Contract) oraz Adam Durka (Dyrektor ds. Rynków Międzynarodowych Atlantic Contract), zaś moderował webinarium Sebastian Margalski – członek zarządu IFR.

Podczas webinarium dowiedzieliśmy się jakie warunki formalne spełniać by zostać dostawcą US Army, czy w ogóle jest się o co starać oraz jakie potencjalne korzyści niosą takie kontrakty dla dostawcy – czyli Twojej firmy. Poznaliśmy także przykłady kontraktów jakie już zlecane są przez US Army w Polsce by zobrazować możliwości współpracy. Usłyszeliśmy też od naszych ekspertów jakie zamówienia publiczne udzielane są przez NATO w Polsce. Na koniec poznaliśmy ciekawe statystyki dotyczące kontraktów zlecanych przez Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych / US ARMY oraz NATO w naszym kraju.

Zamieszczamy także prezentację z webinarium oraz zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmą Atlantic Contract. Dane kontaktowe znajdziecie na końcu prezentacji załączonej poniżej do pobrania.

Prezentacja – Jak uzyskiwać kontrakty USA / US ARMY oraz NATO [PDF] Pobierz

Jeszcze raz dziękujemy za udział oraz aktywność! Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]