Nagranie webinarium | Nowelizacja Kodeksu Spółek Handlowych 2022 – co powinien wiedzieć przedsiębiorca?

Drodzy Przedsiębiorcy, wracamy z podsumowaniem i nagraniem webinarium IFR pt. “Nowelizacja Kodeksu Spółek Handlowych 2022 – co powinien wiedzieć przedsiębiorca?“, które zorganizowaliśmy wspólnie z naszym partnerem strategicznym BRILLAW Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy w dniu 17 listopada 2022 roku. Wydarzenie poprowadził Robert Mikulski (Radca Prawny, Partner Zarządzający w BRILLAW), a moderowała spotkanie Anna Stańdo-Iwanowska – członek zarządu IFR.

Podczas webinarium dowiedzieliśmy się jakie zmiany w Kodeksie spółek handlowych (i niektórych innych ustawach) weszły w życie w dniu 13 października 2022 roku. Poznaliśmy czym właściwie jest “grupa spółek” oraz jak zmieniają się relacje pomiędzy spółką dominującą i jej spółkami zależnymi. Ekspert naszego partnera opowiedział także na czym polega nowy model odpowiedzialności członków organów spółek kapitałowych za szkodę wyrządzoną w spółce. Przedstawił również zmiany w uprawnieniach i kompetencjach Rad Nadzorczych oraz Zarządów Spółek, a także jak wygląda nowa regulacja dotycząca kadencji i mandatu członków organów.

Poniżej załączmy prezentację z webinarium. Zachęcamy również serdecznie do kontaktu bezpośredniego z Robertem Mikulskim lub zespołem naszego partnera strategicznego BRILLAW by Mikulski & Partnerzy. Dane kontaktowe znajdziecie w zamieszczonym poniżej pliku z prezentacją.

Prezentacja – Nowelizacja Kodeksu Spółek Handlowych 2022 [PDF] Pobierz

Jeszcze raz dziękujemy za udział oraz aktywność! Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]