Nagranie webinarium | Przenikające się potrzeby firmy i rodziny w kontekście finansowania bankowego

Publikujemy nagranie i podsumowanie wspólnego webinarium IFR i BNP Paribas Bank Polska (partner strategiczny IFR) pt. “Przenikające się potrzeby firmy i rodziny w kontekście finansowania bankowego“, które odbyło się 21 października 2021 r. Wydarzenie poprowadził Wojciech Fedoruk – doradca podatkowy, dyrektor Biura Oferty Produktowej Wealth Management BNP Paribas Bank Polska. Moderował spotkanie Sebastian Margalski – członek zarządu IFR.

Podczas webinarium ekspert BNP Paribas podzielił się analizą case studies w zakresie finansowania na pograniczu potrzeb firmowych i prywatnych. Przedstawi również możliwe sposoby podejścia do tego zagadnienia z perspektywy banku. Wśród omawianych przypadków znalazły się również spłata spadkobierców czy zakup nieruchomości komercyjnych za pośrednictwem należącej do rodziny spółki celowej. Poniżej znajdziecie link do nagrania na YouTube oraz prezentację wyświetlaną w trakcie webinarium.

Zachęcamy do oglądania!


W imieniu BNP serdecznie zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z Panem Wojciechem Fedorukiem oraz zapoznanie się z broszurą przedstawiającą ofertę BNP w zakresie Wealth Management.

Prezentacja – Finansowanie bankowe [PDF] Pobierz
BNP Wealth Management Family Fortunes [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]