Nagranie webinarium | Sprzedaż produktów i usług biznesowych w cyfrowym świecie

Drodzy Przedsiębiorcy, tak jak obiecaliśmy, zamieszczamy nagranie webinarium pt. “Sprzedaż produktów i usług biznesowych w cyfrowym świecie“, które odbyło się 12 maja 2020 roku. Webinarium prowadził Łukasz Kosuniak – CEO w firmie Grow Poland, ekspert marketingu B2B, wykładowca akademicki, szkoleniowiec, konsultant. Moderował je Krzysztof Ogorzałek – Wiceprezes Zarządu IFR.

Podczas webinarium przedstawiliśmy przykłady skutecznego wsparcia sprzedaży, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych i sprawdzonych metod i narzędzi. Zaprezentowaliśmy, jak w prosty i mało kosztowny sposób pozyskiwać więcej leadów sprzedażowych, dzięki umiejętnemu dzieleniu się wiedzą. Omówiliśmy również, jak dobrać odpowiednią strategię, metody i narzędzia do rozmiaru, charakteru działalności i modelu biznesowego firmy. Poniżej znajdziecie nagranie na YouTube oraz prezentację wyświetlaną podczas webinarium. Zachęcamy do oglądania!

Zachęcamy również do kontaktu z ekspertem poprzez LinkedIn – Łukasz Kosuniak oraz mailowo: [email protected]. Jeśli macie pytania do moderatora – zapraszamy do kontaktu poprzez LinkedIn – Krzysztof Ogorzałek. Biuro IFR również pozostaje do Państwa dyspozycji – [email protected]. Do usłyszenia!

Prezentacja – Sprzedaż B2B w cyfrowym świecie [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]