Networkingowe ŚNIADANIE BIZNESOWE | Kutno

Drodzy Rodzinni,

Serdecznie zapraszamy na Networkingowe ŚNIADANIE BIZNESOWE organizowane przez Stowarzyszenie Incicjatywa Firm Rodzinnych wspólnie z naszym partnerem strategicznym – Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych.

Prócz części networkingowej spotkania przygotowaliśmy z naszymi ekspertami także część merytoryczną, w postaci dwóch wykładów nt. uchwalonej niedawno instytucji fundacji rodzinnej oraz o pozyskiwaniu funduszy unijnych. Przybliżą Wam oni te jakże istotne dla przedsiębiorców rodzinnych zagadnienia.

Kutnowskie spotkanie odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2023 roku o godz. 9:00 w Hotel Restauracja RONDO (ul. Mickiewicza 3, Kutno).


AGENDA
09:00-09:15 Przywitanie
09:30-10:15 Część merytoryczna:
Fundacja rodzinna w Polsce / Rozwijaj biznes z funduszami europejskimi
10:30-11:30 NETWORKING
Fundacja rodzinna w Polsce – czy to rozwiązanie sukcesyjne dla Twojej firmy rodzinnej?

Podczas krótkiego wystąpienia adwokat w GWLAW Dagmara Pajączkowska wyjaśni:

  • Czym jest fundacja rodzinna i dla kogo/jakich firm i rodzin może to być rozwiązanie sukcesyjne?
  • Kiedy będziemy mogli zakładać fundacje rodzinne w Polsce?
  • Podstawowe informacje o obligatoryjnych i fakultatywnych elementach w fundacji rodzinnej.
  • Kwestie podatkowe w fundacji rodzinnej w Polsce
Rozwijaj biznes z funduszami europejskimi.

W trakcie wystąpienia Michał Szaraniec, Partner w GSW Grant Services Szaraniec i Wspólnicy Sp.k. odpowie na pytania:

  • Kto może ubiegać się o dofinansowanie?
  • Jakie projekty mają szansę na dotacje?
  • Od czego zacząć proces pozyskiwania dotacji?
PROWADZĄCY

Dagmara Pajączkowska – Adwokat w GWLAW. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie transakcji M&A, Private Equity oraz Venture Capital. Doradza klientom w obszarze prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego,prawa kontraktów, jak również zagadnień e-commerce i FinTech. Specjalizuje się w obsłudze transakcyjnej, korporacyjnej, regulacjach prawa rynku kapitałowego, wdrażaniu polityki Compliance oraz rozwijaniu działalności podmiotów typu start-up. Świadczy kompleksową obsługą prawną inwestycji na niepublicznym rynku kapitałowym. Doradza w kwestiach prawnych związanych ze strukturą inwestycji i formą pozyskania kapitału oraz z relacjami pomiędzy inwestorami, a podmiotami pozyskującymi kapitał, w tym start-upami. W zakresie inwestycji kapitałowych zajmuje się obsługą zarówno inwestycji dokonywanych przez fundusze typu private equity, venture capital, jak i seed capital. Doradza w procedurach łączenia oraz podziału spółek prawa handlowego, w tym w obrocie udziałami i akcjami w spółkach kapitałowych (share deal) oraz aktywami (asset deal), w tym z wykorzystaniem struktur funduszowych oraz międzynarodowych (offshore); Panelistka szkoleń i dyskusji w zakresie prawa handlowego oraz przedsiębiorczości rodzinnej. Autorka publikacji poświęconych firmom rodzinnym oraz transakcjom fuzji i przejęć. Cechuje ją wysoki poziom kompetencji oraz indywidualne podejście do każdego zagadnienia prawnego. Wskazuje klientowi rozwiązania prawne zapewniające osiągnięcie założonych celów biznesowych. Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Akademii Leona Koźmińskiego. Wpisana na listę adwokatów numerem wpisu WAW/ADW/9418.

Michał Szaraniec – Partner w GSW Grant Services Szaraniec i Wspólnicy Sp.k. Ekspert z kilkunastoletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu dotacji oraz wsparciu projektów finansowanych z pomocy publicznej. Doradzał krajowym i zagranicznym przedsiębiorstwom, od startupów po spółki giełdowe, realizującym projekty badawczo-rozwojowe oraz inwestycyjne. Doświadczenie zdobywał w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz sektorze prywatnym. Obecnie partner i wspólnik w firmie konsultingowej.

ZAREJESTRUJ SIĘ
Zaproszenie – Networkingowe ŚNIADANIE BIZNESOWE [JPG] Pobierz

  • UWAGA! Spotkanie odpłatne 50 zł (płatność na miejscu)