Nie tylko kompetencje – czyli jak zbudować silny i zaangażowany zespół | Webinarium IFR

Czy miewasz poczucie, że zaangażowanie Twojego zespołu spada? Że kluczowi menedżerzy tylko czasem realizują zadania, w których czują się naprawdę najlepsi? A może wciąż nie masz zdefiniowanych silnych i słabych stron osobowych pracowników, opierając się wyłącznie o ich kompetencje i doświadczenie? Wszystkie te kwestie sprowadzają się do jednego z ważniejszych aspektów prowadzenia przedsiębiorstwa, czyli budowania silnego zespołu opartego na różnorodności i dostosowaniu go do realizowanych celów.

Zapraszamy na webinarium IFR organizowane wspólnie z rodzinną firmą inwestycyjną TDJ, które odbędzie się w środę 2 grudnia o godz. 11:30-13:00, a poprowadzi je Radosław Toporek – dyrektor HR w TDJ. Moderować będzie Krzysztof Ogorzałek (członek zarządu IFR).


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

W ramach webinaru odejdziemy na moment od myślenia o umiejętnościach menedżerów i pracowników, rzucając światło na to, jacy są i jaka jest ich osobowość. A co ważniejsze, w jaki sposób mogą dopełnić osobowość właścicieli i kadry wyższego szczebla. Tym samym pokażemy jedną ze skuteczniejszych strategii budowania silnego zespołu i zwiększenia szansy na osiągnięcie sukcesu biznesowego. Webinar pozwoli uczestnikom dowiedzieć się m.in.:

  • czym jest profil osobowy i jak wykorzystać to narzędzie, szczególnie do budowania kluczowego zespołu;
  • dlaczego każdy przedsiębiorca powinien szukać menedżerów, którzy dopełnią jego profil;
  • komu delegować poszczególne zadania, by współczynnik zaangażowania pracowników stale wzrastał;
  • jakie badania skutecznie pomagają zweryfikować profile członków zespołu.

Dodatkowo w trakcie webinaru zostaną przedstawione przykładowe wyniki testu profilu osobowego wraz z krótkim omówieniem, jak je rozumieć i wykorzystać w swojej firmie. Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCY

Radosław Toporek – dyrektor HR w TDJ, coach i doradca zawodowy. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii oraz zarządzaniu kluczowymi procesami w obszarze HR. Przez wiele lat był związany z Grupą Cersanit, obecnie w TDJ jest odpowiedzialny za kształtowanie i rozwój kultury organizacyjnej opartej na wartościach, wdrażanie najlepszych praktyk i standardów w obszarze HR m. in. w zakresie budowania zaangażowania pracowników oraz programu przyciągania i rozwoju Talentów. Więcej na: tdj.pl