Podsumowanie spotkania mentoringowego w firmie Novelle

Tym razem spotkanie mentoringowe, organizowała rodzina Nowak, właściciele firmy Meblonowak oraz marki Novelle. Na event, który miał miejsce w ubiegły piątek – 17 marca, w największym salonie meblowym marki Novelle – “Pasażu Wnętrz” na ulicy Lublinieckiej w Dobrodzieniu, przybyło ok. 50. gości – właścicieli firm rodzinnych. Całość spotkania rozpoczęła się o godzinie 14:30 powitalną kawą i słodkim deserem.

novelle-spotk-ment-1

Konferencję zainicjowało wystąpienie Łukasza Rotarskiego, Prezesa Oddziału Śląskiego IFR oraz gościa specjalnego – Pani Burmistrz Dobrodzienia Róży Koźlik, która przybliżyła członkom stowarzyszenia historię miasta, ściśle powiązaną z rozwojem stolarstwa dobrodzieńskiego, w tym kwestię współpracy Urzędu z przedsiębiorcami, ich wspieranie i promocję.

Jan Nowak, właściciel firmy Meblonowak, opowiadał o początkach firmy i etapach jej rozwoju. Magdalena Nowak-Trzęsiok, dyrektor kreatywna marki opowiedziała o niezwykle ważnym momencie w historii firmy – rebrandingu, kiedy transformacji uległa marka firmy, zmieniając się z “Meblonowak” na “Novelle”. Przedstawione zostały największe wyzwania, napotkane na drodze zmiany oraz korzystne rezultaty z niej wynikające. Pozostali członkowie zarządu: Katarzyna Skoruppa, Dyrektor Produkcji oraz Marek Nowak, Dyrektor Finansów przybliżali gościom, obszar swoich działań w rodzinnej firmie. Opowieść przerodziła się w debatę, w której aktywnie uczestniczyli zaproszeni goście, zadając nurtujące ich pytania oraz dodając zabawne komentarze.

Wydarzenie to, odbywające się w ramach działalności Oddziału Śląskiego IFR, stworzyło świetną okazję do aktywnego networkingu pomiędzy uczestnikami oraz wymianę wzajemnych doświadczeń.

Galeria zdjęć ze spotkania

Autor: Justyna Wróblewska-Kowalik; NOVELLE