Podsumowanie wyjazdu integracyjnego w Bieszczady | Zakole Wiaru

Za nami kolejny bardzo energetyczny i niezwykły IFR-owy wyjazd integracyjny. Tym razem gościliśmy w Zakole Wiaru Bieszczady należące do firmy Rożek Brokers Group, firmy rodzinnej, której właściciele od wielu są w gronie naszych członków.

W trakcie wyjazdu zaplanowaliśmy atrakcje zarówno dla ducha jak i ciała. Wspólnie z naszym partnerem Firmą Inventity Foundation procesowaliśmy warsztaty, których celem było opracowanie nowej strategii rozwoju dla IFR. Jesteśmy w trakcie tej niezwykle potrzebnej zmiany dla naszej organizacji, a o szczegółach poinformujemy już niebawem, bo w trakcie naszego corocznego zjazdu U-RODZINY 2023.

Słowami uczestniczki wyjazdu…

“Poranki i wieczory spędzaliśmy na wspólnych zajęciach jogi, a także przy ognisku czy wspólnym stole, gdzie trwały długie dyskusje i rozmowy o przyszłości firm rodzinnych i tym, jak nasza organizacja może realnie wspierać firmy rodzinne w ich rozwoju.

Doświadczaliśmy także pięknych okoliczności przyrody, delektując się niezwykłą jak na tę porę roku pogodą, a także korzystając ze szczodrości okolicznych lasów w trakcie wspólnego grzybobrania.

W sobotę pod okiem doświadczonego kucharza Filipa Turczyna z flipflopsfoods, zabraliśmy się za wspólne, rodzinne gotowanie, zakończone wieczornym biesiadowaniem. Cały zespół spisał się na piątkę, a przygotowane wspólnie dania na długo pozostaną w naszej pamięci.

Nasi gospodarze ugościli nas niezwykle serdecznie i zapewnili całej naszej IFR-owej grupie iście królewskie warunki do odpoczynku. Już dziś wiemy, że chętnie tam niebawem wrócimy, a tym, którzy nie mogli do nas dołączyć serdecznie polecamy to miejsce.”

Zachęcamy do śledzenia organizowanych przez nas wydarzeń!

 

GALERIA