Posiedzenie Kapituły Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku

W nowym roku wracamy z aktualnościami XV edycji Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku. Z przyjemnością informujemy, że przeanalizowaliśmy wszystkie zgłoszenia (a było ich w tym roku aż 275) i wybraliśmy najlepsze 30 firm, z którymi przeprowadziliśmy szczegółowe wywiady. Zebrane informacje przedstawiliśmy Kapitule Konkursu, posiedzenie której odbyły się 5 lutego w siedzibie Citi Handlowy w Warszawie.

W trakcie obrad został wybrany główny zwycięzca 15. edycji konkursu, a także laureaci w czterech kategoriach. Jak co roku ostateczna decyzja była bardzo trudna, gdyż zgłosiły się naprawdę wyjątkowe firmy z całego kraju. W każdym razie wyniki oficjalnie ogłosimy w marcu podczas uroczystej Gali Finałowej, która już tradycyjnie odbędzie się w Sali Notowań na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim członkom Kapituły za owocne obrady i burzliwe dyskusje. Udział w posiedzeniu wzięli przedstawiciele: Fundacja Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, Startup HUB Poland, Krajowa Izba Gospodarcza, Fundacja Bankowa im. Leopolda Kronenberga, Bank Citi, Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, Ashoka w Polsce, Fundacja Edukacyjna Perspektywy, Związek Miast Polskich, Youth Business Poland, Fundacja Startup Poland oraz zeszłoroczni zwycięzcy – Plantalux. Posiedzenie już tradycyjnie poprowadził sekretarz Konkursu – Sebastian Margalski.

Do zobaczenia na Gali Finałowej!

GALERIA Z POSIEDZENIA