Program konferencji u-Rodziny 2017

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu program tegorocznej jubileuszowej X edycji Zjazdu Firm Rodzinnych “u-Rodziny 2017”, który odbędzie się 10-12 listopada 2017 r. w Łodzi.

PROGRAM ZJAZDU

Przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program merytoryczny oraz zaprosiliśmy wielu znanych i szanowanych prelegentów. Wspólnie z Wami porozmawiamy m.in. o roli i miejscu przedsiębiorczości rodzinnej w rozwoju gospodarki Polski, o sukcesji w firmach rodzinnych, o wyzwaniach, które stoją przed naszymi firmami oraz o nadchodzących zmianach w regulacjach prawnych i podatkowych wprost dotyczących biznesu rodzinnego. Kulminacją zjazdu będzie ogłoszenie Manifestu Firm Rodzinnych.

“u-Rodziny 2017” – to wyjątkowe wydarzenie dla środowiska firm rodzinnych, służące integracji, wymianie doświadczeń i planowaniu wspólnych przedsięwzięć. W ciągu dwóch dni zjazdu Łódź stanie się sercem przedsiębiorczości rodzinnej oraz platformą dialogu i współpracy przedstawicieli biznesu, państwa i nauki. Serdecznie zapraszamy!

Zadbaliśmy również o ciekawy program rozrywkowy, a gościnne miasto Łódź dopełni listę atrakcji. Zamknięciem “u-Rodzin 2017” będzie Uroczysta Gala Wieczorna, podczas której wystąpi znana polska piosenkarka – Margaret. Będzie interesująco!

Zachęcamy do rejestracji!

STRONA WYDARZENIA I REJESTRACJA