Przejęcie władzy w firmie – seminarium na temat sukcesji, 29 maja 2015

przewodnik-po-sukcesji

  • Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co czeka Twoją firmę za 10 lat?
  • Chcesz wiedzieć, czy w najbliższej przyszłości Twój biznes i Twoja rodzina będą bezpieczni?
  • Czy Twoja firma jest gotowa na zmianę pokoleniową a Ty wiesz, jak efektywnie ją przeprowadzić?

Jeśli jesteś właścicielem firmy rodzinnej a te pytania wywołują u Ciebie niepokój, którego chcesz uniknąć, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

 

 

Seminarium poświęcone będzie tematyce sukcesji, rozumianej jako przekazywanie władzy w firmie rodzinnej młodszemu pokoleniu. Spotkanie ekspertów w dziedzinie strategii, prawa i finansów z właścicielami przedsiębiorstw rodzinnych, będzie kolejnym już przystankiem na trasie spotkań z cyklu „Sukcesja”, organizowanym przez firmę PM Doradztwo Gospodarcze, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom świadomych, dążących do rozwoju swoich firm przedsiębiorców.

sukcesja_pic1Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się dlaczego, jak, kiedy i przy pomocy jakich środków przeprowadzić sukcesję oraz zapoznają się z podstawowymi kwestiami dotyczącymi tego procesu. Pomogą w tym materiały sukcesyjne, które otrzymają: Przewodnik po Sukcesji oraz aplikacje komputerowe NEO i NOE, dzięki którym będą w stanie samodzielnie przeprowadzić pierwsze analizy własnych firm pod względem gotowości do sukcesji.

Seminarium organizowane przez PM Doradztwo Gospodarcze będzie świetną okazją do zapoznania się z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi przekazywania władzy w firmie a także niepowtarzalnym forum do wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami oraz ekspertami z dziedziny sukcesji.

PARTNERZY PROJEKTU: Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, OSI Compu Train.

Zapraszamy!

Zapisy na wydarzenie: www.sukcesja.org