Droga do siebie – jak odnaleźć się na ścieżce zmian zawodowych, firmowych, ekonomicznych | Webinarium IFR

Psychologia zmiany – w nurcie psychologii zorientowanej na proces

Doświadczasz zmiany? Zmieniasz profil działalności? Zmieniasz strukturę zatrudnienia? A może sam potrzebujesz zmiany? Samego siebie, nastawienia do ludzi, do świata? Zapraszamy na podróż po zmianę, a rozpoczniemy ją wchodząc głębiej w siebie. Ale najpierw o tym jak w ogóle rozpoznać sygnały mówiące o tej potrzebie? Jak je rozszyfrować i podążać za ich wskazówkami, znajdując własną drogę przez swoje życie, drogę budowaną z materiału o nazwie „chcę” a nie „muszę” czy „należy”.

Zapraszamy na webinarium IFR pt. “Droga do siebie – jak odnaleźć się na ścieżce zmian zawodowych, firmowych, ekonomicznych“, które odbędzie się w piątek 13 listopada o godz. 11:00-12:30. Poprowadzi je Kuba Kielczyk – psychoterapeuta, który od ponad 10 lat prowadzi wraz z żoną (Izabelą Kielczyk) własną placówkę psychoterapeutyczną w Warszawie (Pracownia Psychorozwoju Kielczyk), pracuje indywidualnie, z parami, rodzinami i grupami. Moderować je będzie Agata Hagno (członek zarządu IFR).


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Na swoim osobistym przykładzie Pan Jakub pokaże Wam swoją podróż wraz z psychologią procesu i jak jej metody pomogły w jego własnej zmianie, z analitycznie myślącego inżyniera do otwartego i wrażliwego na relacje międzyludzkie humanistę. To opowieść o tym jak zmienił zawód. Jesteśmy w momencie, kiedy słowo „zmiana” nabiera innego znaczenia. W stosunku do zeszłego roku świat wokół nas bardzo się zmienił. Psychologia zorientowana na proces – czyli nurt myślenia o życiu, pracy, świecie w kategoriach procesu, czyli ciągłej zmiany – daje możliwości innego spojrzenia na to czym jest zmiana.

Podczas webinarium:

  • dowiesz się jak odnajdywać sygnały na zmianę (w swojej firmie, życiu i w samym sobie);
  • poznasz jak zmiana samego siebie wpływa na zmianę Twojego otoczenia, firmy, relacji;
  • dowiesz się jakie są etapy zmiany i jak rozpoznawać te etapy.

Na webinarium spróbujemy wspólnie poszukać waszych drzwi prowadzących do nowej drogi – zmiany samych siebie. Nie obiecujemy ich otwierać, ale spróbujemy je chociaż uchylić i zerknąć co jest po drugiej stronie. Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCY

Kuba Kielczyk – Psychoterapeuta z nurtu psychologii procesu. Założyciel Pracowni Psychorozwoju Kielczyk – ośrodka psychoterapeutycznego i rozwoju osobistego. Zarządza ponad 20 osobowym zespołem psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów i seksuologów. Prezes Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu. Ukończył Politechnikę Warszawską na wydziale Mechatroniki, kierunku automatyka i robotyka na specjalizacji techniki multimedialne. Pracował w mediach. Przez 10 lat prowadził własną agencję reklamową/interakcyjną – agencję kreacji wizerunku biznesowego, działając w obszarach mediów i IT, realizując projekty dla klientów w Polsce i zagranicą. Obecnie pracuje psychoterapeutycznie indywidualnie, z parami, rodzinami i grupami. Prowadzi warsztaty rozwojowe. Zarządza własną firmą i stowarzyszeniem.