Relacja z Akademii Golfa dla firm rodzinnych

Cóż to był za udany dzień!

Korzystamy z pięknego lata, tak więc wczoraj (09.08.2018) kujawsko-pomorskie firmy rodzinne miały okazję spotkać się na luzie w plenerze. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym – Akademię golfa dla firm rodzinnych i spotkanie merytoryczne z partnerem strategicznym IFR.

Na początku spotkania Tomasz Budziak Wiceprezes Zarządu IFR opowiedział o tym co w trawie piszczy, czyli o nowinkach z życia IFR. Następnie po zapoznaniu się uczestników nasz ekspert merytoryczny p. Adam Lipka-Bebeniec (Union Investment TFI S.A.) omówiła aktualną sytuację gospodarczą w Polsce i na świecie oraz to jak wykorzystać ją na korzyść naszych firm.

Poza dużą dawką wiedzy na uczestników czekała prawdziwa gratka! Akademia golfa dla firm rodzinnych, której gospodarzem był Bydgoski Klub Golfowy. Gdy już poznaliśmy etykietę oraz podstawowe zasady gry w ten najpopularniejszy w świecie biznesu sport, z profesjonalnym sprzętem przeszliśmy na pole i strzelnicę, gdzie każdy miał okazję pod okiem i z instruktażem trenera spróbować swoich sił. W konkursie z nagrodami wyłoniliśmy aż dwóch Mistrzów Golfa, którymi zostali Asia i Michał. Gratulacje!

Wielkie podziękowania za piękną fotorelację dla MARKfilm – fotografia i wideo reklamowe!

Organizatorami spotkania byli:

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz firma Darpol

Zapraszamy na kolejne wydarzenia na kujawsko-pomorskich firm rodzinnych, o których na bieżąco informujemy na naszym fanpage’u Kujawsko-Pomorskie Firmy Rodzinne i poprzez newsletter IFR (można się na niego zapisać na TUTAJ).

Galeria zdjęć

  

  

  


Pełna galeria do pobrania TUTAJ (ZIP, 18MB)