Relacja ze spotkania networkingowego IFR w Krakowie | Rodzinny Biznes Mikser

W dniu 28 czerwca 2022 roku spotkaliśmy się w WINE&more Błonia w Krakowie na czwartym spotkaniu networkingowym IFR w ramach cyklu “Rodzinny Biznes Mikser“. Wspólnie z właścicielami i zarządzającymi przedsiębiorstwami rodzinnymi z Małopolski (i nie tylko) poznawaliśmy swoje biznesy i potrzeby, a także rozmawialiśmy o tym, w jaki sposób wzmacniać wizerunek firm rodzinnych w Polsce.

Niezwykle rodzinna i kameralna atmosfera, sprzyjająca nawiązywaniu zarówno relacji biznesowych, jak i towarzyskich. Intensywny networking, inspirujące rozmowy, degustacja wina, a także niespodzianka w postaci występu Zdzisława Dąbczyńskiego z piosenkami przy akompaniamencie gitary.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i aktywność, Jakubowi Skotnicznemu za gościnność, a Agencji Rozwoju Regionalnego i Telewizji Kutno za wsparcie w organizacji!

GALERIA

 

 


Już teraz zapraszamy na kolejne nasze wydarzenia dla przedsiębiorców, które odbędą się w sierpniu-wrześniu tego roku w Łodzi, Katowicach i Toruniu, w ramach zapowiedzi 15. edycji Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY. Zachęcamy do śledzenia informacji i aktualności na naszej stronie internetowej.