RELACJE Czerwiec 2024 | Wartość firmy rodzinnej

Wartość to coś dla nas cennego i ważnego, także w wymiarze etycznym, moralnym. W oddawanym dzisiaj 56. numerze Magazynu Firm Rodzinnych RELACJE otwieramy się na ten bardzo istotny temat, jakim jest wartość firmy rodzinnej. Jak się okazuje, wartość ta może być bardzo różnie rozumiana, ma ponadto wiele wymiarów i zależy od osobistego stosunku do rodzinnego biznesu. Bo z jednej strony to majątek, dorobek rodziny, miejsce pracy i źródło dochodów rodziny, ale z drugiej to coś znacznie większego.

Różnorodność znaczeń wartości firmy najlepiej obrazuje odmienne podejście do tematu każdego z autorów tego numeru Relacji. Znajdziemy tu spojrzenie od biznesowego po sentymentalne, czy wręcz ideologiczne, w którym firma rodzinna ma nieść pewne ponadczasowe i uniwersalne wartości.

W numerze zamieszczamy także informację o II Kongresie Przedsiębiorstw Rodzinnych „Sukcesja w Biznesie” – to ważne dla środowiska wydarzenie odbyło się 23-24 maja br. w Krakowie.

Zapraszamy do lektury!


By wygodniej czytać RELACJE w wersji online włącz tryb pełnoekranowy w menu “Narzędzia” (>>) po prawej stronie.


MAGAZYN DO POBRANIA
Pobierz aktualny numer w formacie PDF
Numery archiwalne

 

Zapraszamy do kontaktu z redakcją magazynu RELACJE, zadawania pytań, zgłaszania propozycji kolejnych tekstów oraz wymiany doświadczeń.
Maria Adamska | Redaktor Naczelna Magazynu    [email protected] Jarosław Błaszczak | Zastępca Redaktorki Naczelnej [email protected]
Biuro Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych  [email protected]