Rodzinni Przedsiębiorczym – Rodzinni Rodzinnym, Lean Management – optymalizacja procesów

RODZINNI PRZEDSIĘBIORCZYM – RODZINNI RODZINNYM
20 I 2016, o godz. 17:00 zapraszamy na warsztaty:
“Lean Management – optymalizacja procesów”

(Prowadzi: Rafał Osmoła – ASD Consulting)

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych i Miasto Stołeczne Warszawa organizują cykl spotkań poświęcony wsparciu szkoleniowo-mentoringowemu prowadzonemu przez członków stowarzyszenia IFR dla innych członków IFR oraz dla przedsiębiorców skupionych wokół Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

Rafal_Osmola_ASD_ConsultingWarsztat kierowany jest do osób zarządzających, kierowników projektów i inżynierów firm.

Celem warsztatu jest pozyskanie praktycznej umiejętności z zakresu wdrażania narzędzi Lean. Lean Management (pol. szczupłe zarządzanie) koncepcja zarządzania przedsiębiorstwem, która rozwinęła się w oparciu o zasady i narzędzia Systemu Produkcyjnego Toyoty. Lean wdrażamy w firmach usługowych i produkcyjnych, gdzie o 35% podnieśliśmy efektywność, ograniczyliśmy problemy jakościowe o 90%, planowanie podnieśliśmy o 85% skuteczności.

Dodatkowo wiele przedsiębiorstw wymienia także inne korzyści, takie jak np.: znaczna poprawa jakości, redukcja liczby reklamacji, zwiększenie liczby zgłaszanych pomysłów usprawnień przez pracowników nawet o 10 razy, poprawa komunikacji czy redukcja odpadów.

UWAGA: ze względu na ograniczoną liczbę miejsc bardzo proszę o zapisywanie się mailowo, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń: [email protected]

Uczestnictwo możliwe po otrzymaniu potwierdzenia

  • Więcej informacji na temat spotkań na stronie: LINK
  • Zaproszenie PDF: (POBIERZ)

Następne spotkanie:
17 II 2016, godz. 17:00 – 21.00