Rodzinni Przedsiębiorczym – Rodzinni Rodzinnym, Metodologia i praktyka MBTI – Jak budować na różnicach

RODZINNI PRZEDSIĘBIORCZYM – RODZINNI RODZINNYM
21 X 2015, o godz. 17:00 zapraszamy na warsztaty:
“METODOLOGIA I PRAKTYKA MBTI – JAK BUDOWAĆ NA RÓŻNICACH… czyli o skutecznej komunikacji”

(Prowadzi: Dr Bożena Roczniak, HR Development)

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych i Miasto Stołeczne Warszawa organizują cykl spotkań poświęcony wsparciu szkoleniowo-mentoringowemu prowadzonemu przez członków stowarzyszenia IFR dla innych członków IFR oraz dla przedsiębiorców skupionych wokół Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

dr-bozena-roczniakZastanawiałeś(-łaś) się nad tym, dlaczego z jednymi osobami łatwiej jest Ci się porozumieć, a z innymi trudniej? Czego potrzebujesz, aby z entuzjazmem podjąć zadanie? W jaki sposób podejmujesz decyzję? …na te i na inne pytania odpowiemy podczas naszego warsztatu MBTI® – “Metodologia i praktyka MBTI – jak budować na różnicach…czyli o skutecznej komunikacji”.MBTI® – jest jednym z najpopularniejszych na świecie narzędzi, służącym do rozwoju ludzi. Opisuje indywidualny styl funkcjonowania człowieka w 4 wymiarach –energetycznym, zbierania informacji, orientacji na zadania vs ludzi oraz planowania. Dzięki temu narzędziu możemy dowiedzieć się o czynnikach motywujących i demotywujących nas samych oraz naszych pracowników, o sposobach komunikowania się z innymi, podejmowania decyzji, rozwiązywania konfliktów etc.

UWAGA: ze względu na ograniczoną liczbę miejsc bardzo proszę o zapisywanie się mailowo, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń: [email protected]

Uczestnictwo możliwe po otrzymaniu potwierdzenia

  • Więcej informacji na temat spotkań na stronie: LINK
  • Zaproszenie PDF: (POBIERZ)

Następne spotkanie:
18 XI 2015, o godz. 17:00