Rozpoczęła się rekrutacja do V edycji Akademii GPW Growth

Rozpoczęła się rekrutacja do V edycji Akademii GPW Growth, organizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Jest to unikalny program szkoleniowy, który jest skoncentrowany na doskonaleniu umiejętności menedżerskich oraz dostarczeniu uczestnikom kompleksowej wiedzy z zakresu odpowiedzialnego zarządzania firmą. Nasze Stowarzyszenie już 5. rok z rzędu ma przyjemność być partnerem Akademii GPWGrowth wspierając naszych przyjaciół z GPW oraz promując ten wyjątkowy program rozwojowy.

Od wielu lat GPW pomaga rozwijać się przedsiębiorstwom poprzez pozyskiwanie kapitału na rozwój. GPW to także miejsce budowania kompetencji liderów, którzy chcą przenieść swoją firmę na wyższy poziom. W tym roku przygotowano 10 sesji szkoleniowych, zawierających ciekawe merytorycznie warsztat pełne spotkań z inspirującymi ludźmi.

Motywem przewodnim Akademii jest wartość, która płynie nie tylko z kapitału, ale również z osobistego potencjału lidera, kapitału ludzkiego, innowacji, zarządzania zmianą oraz dobrze zbudowanych relacji biznesowych i interpersonalnych.

Zapraszamy przedsiębiorców rodzinnych, sukcesorów i managerów zarządzających firmami rodzinnymi oraz prezesów MŚP do udziału w tym unikalnym programie rozwojowym.


Rejestracja i program

Aby zgłosić swój udział w Akademii należy przesłać na adres e-mailowy [email protected] wypełniony formularz zgłoszenia, który można pobrać z tej podstrony GPW.