Seminarium #2 dla firm rodzinnych w Kutnie

Kutno po raz kolejny miejscem spotkań przedsiębiorców rodzinnych w centrum Polski. Już 12 marca br. (wtorek) Inicjatywa Firm Rodzinnych we współpracy z Miastem Kutno i Agencją Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. organizuje drugie seminarium dla przedsiębiorców rodzinnych pt.: “Skuteczna sukcesja – sztuka czy nauka?“. Spotkanie realizowane jest w ramach projektu “Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych“.

Jeśli prowadzisz firmę rodzinną i działasz na terenie powiatu kutnowskiego zgłoś się do udziału w projekcie. Zyskasz o wiele więcej niż udział w seminariach!

Spotkanie odbędzie się 12 marca 2019 r. w sali konferencyjnej CUKROVNI ul. Barlickiego 20, Kutno (I piętro)

Dzień rozpoczynamy poranną kawą i spotkaniami z Animatorami Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Kutnie oraz ekspertami Projektu ze Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. Będzie to okazja do zapoznania się i rozmowy z osobami prowadzącymi Projekt.

W programie Seminarium #2:

 • Czy biznesy rodzinne przetrwają? – podsumowanie #1 Seminarium
 • Kim są nasi następcy? – badania nt. sukcesorów
 • W poszukiwaniu najlepszej drogi sukcesji
 • Perspektywa Seniorów i Sukcesorów – obawy i wyzwania
 • Jak się przygotowuje firmę do sukcesji? Wyznania przedsiębiorcy (case study)
 • Pokolenie ludzi biznesu po tsunami sukcesyjnym – jakie będzie?

Część szkoleniowa, na którą serdecznie zapraszamy kończy się lunchem o godz.: 12:00.

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani szerszym udziałem w projekcie, w tym: tworzeniem struktur Rady Rozwoju Firm Rodzinnych na terenie naszego miasta zapraszamy do udziału również w drugiej części spotkania – panelu dyskusyjnym, który rozpoczyna się o godz.: 13:00.

Agenda Seminarium #2 [PDF] Pobierz
 • Prowadzący: Tomasz Budziak (IFR)
 • Aktywny udział: Mariola Grodnicka (ARRK S.A.), Jacek Boczkaja/ Zbigniew Wdowiak (Zastępca Prezydenta Miasta Kutno)
ZAPISZ SIE NA SEMINARIUM (po zalogowaniu)

Do udziału w seminarium wymagana jest rejestracja do Projektu, którą zajmują się Animatorzy Lokalnego Centrum Kompetencji Przedsiębiorczości Rodzinnej w Kutnie:

 • Pani Ewa Chłopska-Wasielewska, tel. 881 778 839
 • Pani Izabela Krajewska-Ciska, tel. 881 778 815
 • E-mail: [email protected]

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli wspólnie wymienić cenne uwagi i pomysły dotyczące możliwości wsparcia kutnowskich firm rodzinnych, budowania ich trwałości i konkurencyjności.


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. “Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”