Seminarium #3 dla firm rodzinnych w Starogardzie Gdańskim

Zapraszamy lokalne firmy rodzinne na kolejne Seminarium tematyczne w ramach projektu tworzenia Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Starogardzie Gdańskim. Trzecie seminarium dla firm rodzinnych odbędzie się 8 października br. w sali konferencyjnej odnowionego Dworca Kolejowego (ul. Kolejowa 5).

Tematem seminarium będzie „Esencja sukcesji”. W drugiej części seminarium zostanie przedstawiona nowa propozycja legislacyjna dotycząca tworzenia fundacji rodzinnych. Poruszony zastanie m.in. watek wpływu przedsiębiorców na ścieżkę legislacyjną.

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców prowadzących swój biznes rodzinny Starogardzie Gdańskim i najbliższej okolicy, którzy przystąpili lub przystąpią do projektu pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”. To pierwszy w Polsce tak kompleksowy projekt z udziałem samorządów na rzecz lokalnych firm rodzinnych. Długofalowym celem projektu jest wypracowanie nowej generacji programów rozwoju lokalnego we współdziałaniu i w oparciu o potencjał lokalnych firm.

Zaczynamy o godzinie 10:00, kiedy powitamy Państwa poranną kawą, zapoznamy się z Animatorami Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Starogardzie Gdańskim oraz z ekspertem Projektu ze Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych.

Agenda Seminarium #3 Starogardzie Gd. [PDF] Pobierz

Do udziału w seminarium wymagana jest rejestracja do Projektu, którą zajmują się Animatorzy Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Starogardzie Gdańskim:

  • Magdalena Schwarz: tel. 58 530 61 05
  • Wojciech Mokwa: tel. 58 530 60 38
  • E-mail: [email protected]

Rejestracji do projektu można dokonać przed seminarium.


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. “Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”