Seminarium #4 dla firm rodzinnych w Kutnie

KUTNO ZYSKUJE dzięki firmom rodzinnym!
Spotkajmy się rodzinnie w centrum Polski!

Już 1 października br. (wtorek) we współpracy z Miastem KutnoAgencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. organizuje 4# Seminarium dla przedsiębiorców rodzinnych pt.: “Pomnażamy rodzinne bogactwo. Sposoby pomiaru zysku ekonomicznego”.

PRZEDSIĘBIORCO! Jeśli prowadzisz firmę rodzinną i działasz na terenie powiatu kutnowskiego zgłoś się do udziału w projekcie! Zyskasz o wiele więcej niż udział w seminariach!

1 października 2019 r. po raz kolejny spotykamy się w sali konferencyjnej CUKROVNI – ul. Barlickiego 20 (I piętro) by tym razem rozmawiać o zysku. Dzień rozpoczynamy poranną kawą i spotkaniami z Animatorami Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Kutnie.

Weź udział! Nie uzyskasz odpowiedzi na pytanie w co najlepiej inwestować, ale jak najlepiej zarządzać majątkiem, żeby go pomnażać ograniczając zagrożenia dla stabilności firmy! Zdobędziesz umiejętność wyszczególnienia rożnych części składowej majątku związanego z rodzinnym biznesem!

W programie Seminarium #4:

  • Prezentacje tematyczne dotyczące zysku firmy
  • Konsultacje indywidualne ze specjalistami Lokalnych Dostawców Usług dla Firm Rodzinnych (Sławomir Nowicki – Rzecznik Patentowy – KANCELARIA PRAWNA INTELLECTPOL, Krzysztof Krukowski – EARTH ENERGY, Jarosław Wiśniewski – WIŚNIEWSCY BIURO KSIĘGOWE)

Uczestnicząc uzyskasz odpowiedzi na pytania: jak pomnażać swój majątek nie zagrażając bezpieczeństwu firmy rodzinnej; jak zrozumieć co przynosi zysk.

Dowiesz się także:

  • W jaki sposób i w jakiej ilości możliwe jest uzyskanie opłacalnej oszczędności energii?
  • Czy opłaca się wykonywać audyt energetyczny?
  • Jak zyskać przewagę nad konkurencją stosując ochronę patentową?
  • Jak mierzyć zysk ekonomiczny i dlaczego tak kluczowe jest wdrożenie systemu gromadzenia i zarządzania danymi finansowymi?
  • Jak analizować krótko i długoterminowe skutki decyzji finansowych?
  • Jak zarządzać majątkiem by go pomnażać?

W załączeniu agenda wydarzenia wraz z notką o firmach, których przedstawiciele jako Lokalni Dostawcy Usług dla Firm Rodzinnych poprowadzą spotkanie.

Agenda Seminarium #4 [PDF] Pobierz
ZAPISZ SIE NA SEMINARIUM

Do udziału w seminarium wymagana jest rejestracja do Projektu, którą zajmuje się Animator Lokalnego Centrum Kompetencji Przedsiębiorczości Rodzinnej w Kutnie:

Udział w projekcie jest bezpłatny.

(Uczestnikom wydawane są zaświadczenia o udzielonej pomocy de minimis)

Mamy nadzieję, że będziemy mogli wspólnie wymienić cenne uwagi i pomysły dotyczące możliwości wsparcia kutnowskich firm rodzinnych, budowania ich trwałości i konkurencyjności.


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. “Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”