Seminarium #4 dla firm rodzinnych w Starogardzie Gdańskim

Zapraszamy lokalne firmy rodzinne na kolejne Seminarium tematyczne w ramach projektu tworzenia Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Starogardzie Gdańskim. Trzecie seminarium dla firm rodzinnych odbędzie się 24 października 2019 r. w Urzędzie Miasta (ul. Gdańska 6, 83-200 Starogard Gdański; sala nr 102).

Tematem seminarium będzie „Sukcesja – dobre praktyki – dwie drogi sukcesji w ujęciu prawnym”. W pierwszej części omówiona zostanie sukcesja wewnętrzna, natomiast w drugiej części – zewnętrzna.

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców prowadzących swój biznes rodzinny Starogardzie Gdańskim i najbliższej okolicy, którzy przystąpili lub przystąpią do projektu pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”. To pierwszy w Polsce tak kompleksowy projekt z udziałem samorządów na rzecz lokalnych firm rodzinnych. Długofalowym celem projektu jest wypracowanie nowej generacji programów rozwoju lokalnego we współdziałaniu i w oparciu o potencjał lokalnych firm.

Zaczynamy o godzinie 10:00, kiedy powitamy Państwa poranną kawą, zapoznamy się z Animatorami Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Starogardzie Gdańskim oraz z ekspertem Projektu ze Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych.

Agenda Seminarium #4 [PDF] Pobierz

Do udziału w seminarium wymagana jest rejestracja do Projektu, którą zajmują się Animatorzy Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Starogardzie Gdańskim:

  • Magdalena Schwarz: tel. 58 530 61 05
  • Wojciech Mokwa: tel. 58 530 60 38
  • E-mail: [email protected]

Rejestracji do projektu można dokonać przed seminarium.


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. “Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”