Spotkanie w Nomax i Consonni – Galeria

news-ng-cosonni

16 czerwca 2017 roku na terenie Folwarku Kamyk, w samym środku „długiego czerwcowego weekendu”, kiedy większość osób odpoczywała u nas wolnego nie było, a obecni na zdjęciach Rodzinni pracowali intensywnie przy m.in. wyśmienitej kawie Cavallo, przepysznym torcie śmietanowym z truskawkami, soczystych pieczonkach oraz wybornej pigwowej nalewce. A wszystko to przy inspirującej opowieści rodziny Bartelaków, którzy opowiedzieli o swojej firmie Consonni oraz o jej niezwykle ciekawych początkach, z historią sięgającą włoskiej ziemi i roku 1911.


news-ng-facylitacja

Zaś 22 czerwca odbył się warsztat z facylitacji (której celem jest wsparcie grupy w osiągnięciu zamierzonego efektu spotkania, którym może być np. wypracowanie decyzji lub rozwiązanie problemu), organizowany przez Grupę Nomax. Jest to pierwsza i pionierska inicjatywa w naszym oddziale, kiedy jedna organizacja realizuje warsztat z wybranego przez siebie tematu i dzieli się wiedzą z innymi przedsiębiorcami rodzinnymi.

Spotkanie odniosło sukces, udział w warsztacie wzięło 16 osób z 9 firm. Warsztat został przeprowadzony bardzo sprawnie. Było merytorycznie i super aktywnie.