Spotkanie w powiecie międzychodzkim w Wielkopolsce

23 września 2014 odbyło się spotkanie przedsiębiorców rodzinnych i lokalnych w powiecie międzychodzkim w Wielkopolsce, kolejne z serii organizowanych od kilku miesięcy wydarzeń społecznościowych przez IFR w społecznościach lokalnych.

Tym razem gościny udzieliło nam Starostwo międzychodzkie z Panem Starostą Julianem Mazurkiem obecnym na wydarzeniu a organizatorem był Olaf Makiewicz z ośrodka wypoczynkowo-turystycznego OLANDIA, członek grupy liderskiej IFR. Olaf zachęcał do stowarzyszania się, pokazując sens tworzenia Klastrów na przykładzie branży turystycznej, prelekcje mieli współtwórca poznańskiej Malty Konrad Tuszewski oraz Jan Makiewicz – Ojciec Olafa a także przedstawiciel Politechniki Poznańskiej Robert Utrecht, który prowadził panel dotyczący środków unijnych i liczącej się współpracy z uczelniami oraz organizowaniu się w Klastry. Słowo o firmach rodzinnych wygłosili członkowie zarządu IFR Chołodecki, Łais i Bułat. Spotkanie rejestrowała stacja Telewizja Wielkopolska.

Przypomnijmy że od maja spotkania takie odbyły się w Żyrardowie, Włocławku, Komborni pod Krosnem, Piasecznie, Bydgoszczy, a w najbliższym czasie odbędą się w Legionowie, Podwarszawskim Trójmieście Ogrodów w Podkowie Leśnej, planowane są w Pruszkowie i Grodzisku.

Poniżej galeria zdjęć ze spotkania: