U-RODZINY 2020 | Dostęp do nagrań z konferencji

13. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2020 już za nami. Wyjątkowa wirtualna formuła tegorocznej edycji U-RODZIN umożliwia udostępnienie nagrań z całego wydarzenia do obejrzenia na internetowej platformie konferencyjnej www.u-rodziny.online. Już dzisiaj na platformie zamieszczona jest większość nagrań wydarzenia, pozostałe będą opublikowane do końca grudnia.

WWW.U-RODZINY.ONLINE

Wszystkim zainteresowanym dostępem do nagrań 13. U-RODZIN przypominamy, że można go wykupić w dowolnym czasie. Cena dostępu wynosi 199 zł netto, a dla członków IFR oraz dla uczestników projektu LCK – 149 zł netto.

Aby wykupić dostęp należy wypełnić krótki formularz (link poniżej). Po weryfikacji zgłoszenia oraz uregulowaniu płatności prześlemy Państwu login i hasło dostępu do platformy, wówczas będziecie mogli obejrzeć nagrania w dowolnym czasie – instrukcja poniżej.

WYKUP DOSTĘP DO NAGRAŃ

JAK OBEJRZEĆ NAGRANIA:

  1. Wchodzimy na platformę wydarzenia: www.u-rodziny.online
  2. Logujemy się klikając w przycisk ZALOGUJ – wpisz e-mail podany podczas rejestracji oraz hasło.
  3. Po zalogowaniu się, na pasku menu pojawi się sekcja NAGRANIA, w której znajdziecie wszystkie dostępne nagrania zarówno z sesji plenarnej, jak i warsztatowej. Aby uruchomić nagranie należy kliknąć przycisk PLAY po środku wybranego okna.
  4. Na platformie znajdziecie także agendę, strefę expo oraz inne przydatne informacje.
  5. W przypadku jakichkolwiek problemów lub wątpliwości – prosimy o kontakt e-mailowy na adres: [email protected] lub [email protected]

Zachęcamy również do śledzenia naszej strony internetowej, mailingów i mediów społecznościowych [Facebook | LinkedIn | YouTube], aby zawsze być na bieżąco z aktywnościami stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych.


Przy okazji zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem
13. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych oraz obejrzenia relacji zdjęciowej!

PODSUMOWANIE
GALERIA ZDJĘĆ