V Międzynarodowa Konferencja Naukowa “Firmy rodzinne”

Szanowni Państwo,

Zachęceni pozytywnym przyjęciem ubiegłorocznej konferencji mamy przyjemność zaprosić Państwa, wraz ze współpracownikami, do udziału w V Międzynarodowej Konferencji Naukowej “Firmy rodzinne”, która odbędzie się w dniach19-21 maja 2015 roku w Łodzi.

Celem V Konferencji jest rozwój interdyscyplinarnej przestrzeni współpracy i wymiany doświadczeń przedstawicieli środowiska naukowego i praktyków życia gospodarczego, a także poszerzanie współpracy tych dwóch obszarów. Konferencja jest skierowana do pracowników naukowo-dydaktycznych, praktyków biznesu, studentów, słuchaczy studiów doktoranckich i podyplomowych oraz osób zainteresowanych poruszaną problematyką.

Mamy nadzieję, że Państwa obecność podczas tego Wydarzenia będzie okazją do wymiany myśli naukowej, a także podzielenia się praktycznymi doświadczeniami dobrych praktyk w zarządzaniu przedsiębiorstwami rodzinnymi. Zgłoszone referaty, po pozytywnej recenzji, zostaną opublikowane w monografii Firmy Rodzinne,w serii “Przedsiębiorczość i Zarządzanie”(8 pkt.).

Rejestracji możecie Państwo dokonać poprzez formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie. Zapraszamy do odwiedzenia strony konferencji www.konferencja.firmyrodzinne.spoleczna.pl

Z poważaniem.

Komitet Organizacyjny