Walne zebranie Członków IFR 2019

Drodzy Członkowie Stowarzyszenia,

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia IFR, które odbędzie się w dn. 13 czerwca o godz. 11:30 (I termin) oraz o godz. 12:00 (II termin) w naszej siedzibie przy ul. Bobrowieckiej 1A w Warszawie.

UWAGA! Wjazd nie od ul. Bobrowieckiej tylko od ul. Beethovena!
(Dokładna mapa dojazdu poniżej; kliknij “Wskazówki” i wpisz swój adres by wyznaczyć trasę)

Doroczne spotkania naszej IFRowej Rodziny są szczególnie ważne dla sprawnego funkcjonowania Stowarzyszenia. Wspólnie dyskutujemy o działalności Stowarzyszenia, uzgadniamy kierunki rozwoju oraz planujemy nowe inicjatywy i projekty. Zebrania pełnią także istotną funkcję organizacyjną, gdyż wspólnie wybieramy władze i organy Stowarzyszenia oraz głosujemy nad zmianami statutowymi.

Program nadchodzącego Walnego Zebrania obejmuje m.in.:

  • Wybory uzupełniające do Zarządu Stowarzyszenia
  • Podsumowanie roku działań Zarządu (2018/2019)
  • Przedstawienie strategii i planu działań na najbliższe lata
  • Dyskusja i głosowanie nad zmianami w Statucie Stowarzyszenia

REJESTRACJA

WAŻNE INFORMACJE

  1. W związku z zaplanowanymi wyborami uzupełniającymi do Zarządu Stowarzyszenia przypominamy, że każdy Członek Stowarzyszenia ma prawo startować w wyborach do Zarządu IFR. Swoje kandydatury prosimy zgłaszać mailowo do 6 czerwca na: [email protected]. Zgłoszenie kandydatury podczas Walnego Zebrania będzie możliwe, jeżeli w trybie mailowym zgłosi się mniej niż 5 osób (art. 23 p. 4 statutu). Serdecznie zachęcamy do aplikowania!
  2. Podczas Walnego Zebrania zaplanowana jest dyskusja oraz głosowanie zmian Statutu Stowarzyszenia. Zmiany te zostały opracowane przez Zarząd Stowarzyszenia oraz są odpowiedzią na propozycje i sugestie licznych Członków IFR. Poniżej aktualny Statut z zaznaczonymi propozycjami zmian.
  3. W razie nieobecności na tegorocznym Walnym Zebraniu Członków IFR, przypominamy o możliwości przekazania pełnomocnictwa imiennego innemu członkowi IFR. Wypełnione i podpisane pełnomocnictwa należy wręczyć wyznaczonemu pełnomocnikowi, lub przesłać pocztą na adres Biura Stowarzyszenia IFR (ul. Bobrowiecka 1A, 00-728 Warszawa) oraz skan na adres [email protected]. Przypominamy, iż zgodnie ze Statutem każdy Członek Stowarzyszenia może przyjąć maksymalnie 20 pełnomocnictw. Wzór pełnomocnictwa do pobrania poniżej.
Aktualny Statut z proponowanymi zmianami [PDF] Pobierz
Pełnomocnictwo IFR 2019 [PDF] Pobierz
Pełnomocnictwo IFR 2019 [DOCX] Pobierz
Załączamy również Uchwałę Zarządu z dn. 14 maja 2019 roku o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia wraz z porządkiem obrad.
.
Uchwała o zwołaniu Walnego 2019 [PDF] Pobierz

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w Walnym Zebraniu Członków IFR.
Jest to szczególnie istotna kwestia dla sprawnego funkcjonowania naszego Stowarzyszenia. Jeśli nie możecie wziąć udziału w Zebraniu – zachęcamy do przekazania PEŁNOMOCNICTWA innemu Członkowi IFR.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem IFR: