Warsztaty szefa szkockiego stowarzyszenia firm rodzinnych Martina Stepka pt. ŻYCIE UWAŻNE (MINDFUL LIVING)

Już 16 września 2015 nadarza sie kolejna okazja do spotkania z Martinem Stepkiem, szefem szkockiego stowarzyszenia firm rodzinnych.

  • Miejsce: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie, ul. Pawia 55 (sala 55)
  • Data: 16 września 2015 r. 17.30-19.00

martin-stepekUważność mentalna (mindfulness) to oparty na teorii program zdrowia psychicznego obejmujący techniki samoregulacji myśli i działań. Nauczanie praktyk mindfulness staje się coraz bardziej popularne w Europie, Ameryce Północnej i Australii. Różne aspekty tej metody stały się przedmiotem badań naukowych na wiodących uniwersytetach świata pokazując wiele istotnych korzyści praktykowania uważności: poczucie spokoju wewnętrznego, korzyści dla osób z lękiem zdrowotnym, zapobieganie nawrotom depresji, kontrolowanie negatywnych emocji, wzmacnianie pozytywnego nastawienia, poprawa koncentracji uwagi i samoregulacji, lepsza jakość życia.

Pan Martin Stepek gościł już na naszej Uczelni prowadząc cykl spotkań pt. Survive and Thrive, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Warsztat z uważności mentalnej (mindfulness) zostanie przeprowadzony równolegle w języku angielskim i polskim.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Podczas warsztatu będzie można złożyć dobrowolne darowizny, które zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów organizacyjnych.

  • Zaproszenie wraz z informacjami o rejestracji do pobrania: PDF