Webinarium LCK #2 | Budowanie przewagi konkurencyjnej firm

Serdecznie zapraszamy na #2 webinarium dla uczestników projektu tworzenia Lokalnych Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych #LCK. Webinarium organizowane jest w ramach projektu we współpracy z firmą doradczą ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

  • Temat webinarium #2: Budowanie przewagi konkurencyjnej firm
  • Termin: 10 grudnia 2019 roku o godz. 11.00

W trakcie webinarium poruszymy dwa zagadnienia związane z tematem przewodnim:

  1. Jakie błędy najczęściej są popełniane, kiedy prowadzi się firmę rodzinną i jak ich unikać by podnieść swoją konkurencyjność. Sposób promocji i pokazywania siebie często jest uzależniony od naszych możliwości finansowych i umiejętności. Inaczej promuje się małą, kilkuosobową firmę, a inaczej będą promowane działania korporacyjne, trzeba wiedzieć jak robić to umiejętnie i nie zniknąć w całej stercie innych, podobnych ofert. Problemy w firmach rodzinnych, pojawiają się też wtedy, kiedy firmy te się rozrastają, wtedy sposób prowadzenia i zarządzania takiej Firmy powinien ulec zmianie. Jakich błędów nie popełniać i jak się promować by zostać zauważonym, tego dowiesz się z webinarium od naszego eksperta.
  2. Design jako element przewagi konkurencyjnej firmy. Czy wiecie, że design ma wpływ na konkurencyjność Waszej firmy? Podczas webinarium dowiecie się jakie korzyści przynosi design na poziomie strategicznym, jak stosować design w komunikacji oraz czym jest Design Thinking.

Spotkanie poprowadzi Dorota Bury – Licencjonowany trener STRUCTOGRAM®, przewodnik we wdrażaniu sprawnej komunikacji. Swoje doświadczenie zdobyła pracując w różnych korporacjach, na stanowiskach kierowniczych, dzięki czemu zdobyła kompetencje budowania i tworzenia efektywnych zespołów. Szczególnie interesuje się wykorzystaniem potencjału mózgu oraz poznawaniem jego mechanizmów. Wiedzę tę wykorzystuje do optymalizacji pracy zespołów w organizacjach z którymi pracuję.


Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania prowadzącym oraz otrzymywać odpowiedzi. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM

Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

#LCK – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały wideo na portalu: www.firmyrodzinne.eu


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”