Webinarium LCK #26 | Tarcza Finansowa dla MŚP – co musisz wiedzieć, żeby skorzystać ze wsparcia PFR

Od końca kwietnia można już składać wnioski o przyznanie subwencji z Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach Tarczy Finansowej. Po pierwszych dwóch tygodniach wiele kwestii jest niejasnych i przedsiębiorcy mają pytania, na które nie znajdują odpowiedzi. Pierwsze webinarium zorganizowane wspólnie z PFR pt. “Tarcza Finansowa PFR – instrukcja dla przedsiębiorców” potwierdziło ten fakt, dlatego postanowiliśmy zorganizować drugie webinarium, w którym skupimy się na odpowiadaniu na pytania przedsiębiorców.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Dlatego zapraszamy na 26 webinarium LCK, które poprowadzi Dawid Rejmer – Radca Prawny, Członek Zarządu IFR. Webinarium organizowane jest w ramach projektu tworzenia Lokalnych Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych #LCK.

  • Temat: Tarcza Finansowa dla MŚP – co musisz wiedzieć, żeby skorzystać ze wsparcia PFR
  • Termin: 19 maja 2020 roku o godz. 14:00-15:30

W czasie webinarium zostaną omówione najczęstsze wątpliwości, które pojawiają się w praktyce. Będzie także możliwość zadawania pytań i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

PROWADZĄCY

Dawid Rejmer – Radca prawny specjalizujący się w sukcesji biznesu oraz prawie handlowym. Sukcesor w firmie doradczej Kancelaria Finansowa LEX. Absolwent studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, gdzie wykłada obecnie na studiach podyplomowych. Członek ACCA – międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. Lider wielu międzynarodowych i krajowych projektów mających na celu wdrożenie kompleksowych rozwiązań prawno-finansowych. Członek zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych.


#LCK – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały wideo na portalu: www.firmyrodzinne.eu


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”