Wrześniowe webinaria Arena Tax

Rok 2021 przynosi podatnikom wiele istotnych (nie zawsze pozytywnych) zmian. W natłoku ilości zmian regulacyjnych, przedsiębiorcy stają w obliczu ciągłego śledzenia informacji i regularnego dostosowywania się do dynamicznie zmieniającego się otoczenia podatkowego. Aby ułatwić firmom to zadanie, zespół podatkowy Arena Tax (członek naszego Stowarzyszenia) przygotował jesienny cykl informacyjnych, bezpłatnych webinarów dotyczący wybranych zagadnień podatkowych.

Zachęcamy do udziału w nadchodzących wydarzeniach!


Ulga na nowe inwestycje | 7 września, godz. 12:00

Polska Strefa Inwestycji to ustawowy instrument wsparcia dla przedsiębiorców planujących nowe inwestycje. Od kilku lat możliwości stosowania ulgi są dużo szersze dzięki wprowadzeniu tzw. Polskiej Strefy Inwestycji. Podczas merytorycznego spotkania opowiemy m.in. o tym, jakie są zasady przyznawania i rozliczania ulgi oraz jaki wpływ na wielkość pomocy mają planowany zmiany przepisów (w tym Polski Ład).

Weź udział w webinarium…

Strategia podatkowa | 15 września, godz. 10:00

Obowiązujące od 2021 r. przepisy nakładają na podatników obowiązek sporządzania i publikowania informacji o realizowanej strategii podatkowej. Podczas webinarium przedstawimy czym jest strategia podatkowa, kto musi ją sporządzić i jakie sankcje grożą za brak realizacji nowych obowiązków. Omówione zostaną także kluczowe aspekty związane z przygotowywaniem informacji o realizowanej strategii podatkowej oraz istotnych procedur podatkowych.

Weź udział w webinarium…

Polski Ład | 20 września, godz. 11:00

W związku z zakończeniem konsultacji społecznych, zapraszamy na spotkanie online poświęcone podatkowemu projektowi ustawy wprowadzającej Polski Ład. Jakie konsekwencje dla przedsiębiorców przyniesie ze sobą Polski Ład i kiedy można spodziewać się wejścia zmian w życie? Kto zyska, a kto straci na nowych zasadach?

Weź udział w webinarium…

Ceny Transferowe | 22 września, godz. 10:00

Wrzesień to praktycznie ostatni dzwonek na wypełnienie obowiązków z zakresu cen transferowych za rok 2020. Co podatnik musi przygotować, o czym musi pamiętać – czyli mini check lista TP. Raje podatkowe od 2021 – czyli co tym razem wprowadził ustawodawca i jak to ugryźć? Co wprowadza Polski Ład w zakresie cen transferowych?

Weź udział w webinarium…