Wsparcie dla Przedsiębiorców Rodzinnych | Projekt LCK

Nowe czasy wymuszają elastyczne podejście i innowacyjne rozwiązania. Trudne sytuacje wymagają szybkich działań i przemyślanych decyzji. Przedłużająca się kwarantanna, ograniczenie działalności gospodarczej oraz zbliżający się kryzys – te wyzwania stoją obecnie przed każdym biznesem. Przedsiębiorco, czy Ty i Twoja firma jesteście przygotowani do funkcjonowania w tych warunkach? Musimy działać efektywnie, podejmując ważne, często trudne decyzje, a każda decyzja, zwłaszcza biznesowa, powinna bazować na wiedzy, doświadczeniu i analizie sytuacji. Jak zadbać o firmę, mając ograniczony czas i środki na działanie?

BEZPŁATNYM rozwiązaniem, którego szukasz jest projekt doradczo-szkoleniowy pt. Lokalne Centra Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych (LCK), w ramach którego uzyskasz indywidualne konsultacje u ekspertów z różnych obszarów, nieograniczony dostęp do tematycznych webinariów LIVE i nagrań, a także platformę do komunikacji i wzajemnego wsparcia przedsiębiorców i ekspertów uczestniczących w projekcie. Już dwa lata temu, na etapie przygotowania projektu LCK, główny nacisk położyliśmy na zdalną formę edukacji i wsparcia przedsiębiorców. Obecne, nadzwyczajne czasy potwierdzają, że to założenie było słuszne. Działamy i chcemy przekazać korzyści z naszego projektu, jak najszerszemu gronu przedsiębiorców. Łączymy, by przetrwać!

CO ZYSKUJESZ?

e-Doradztwo Webinaria Networking on-line
  • indywidualne konsultacje
  • 25 różnych ekspertów
  • bez wychodzenia z domu
  • szkolenia i warsztaty online
  • co tydzień nowe webinaria
  • dostęp do archiwum wideo
  • grupy Facebook i LinkedIn
  • firmy z twojej okolicy
  • Kontakt, Wsparcie, Rozwój
WEŹ UDZIAŁ W PROJEKCIE LCK
Broszura – Wsparcie zdalne Przedsiębiorców Rodzinnych [PDF] Pobierz
Ulotka – Projekt LCK [PDF] Pobierz

Lokalne Centra Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym, a jego celem jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych we współpracy ze Związkiem Miast Polskich, Agencją Rozwoju Regionu Kutnowskiego oraz partnerem międzynarodowym – Izbą Handlu, Przemysłu i Żeglugi w Sewilli. W ramach projektu i w oparciu o skuteczne praktyki partnera hiszpańskiego opracowano i wdrożono model funkcjonowania Lokalnych Centrów Kompetencji w 7 miastach. Przedsiębiorcom rodzinnym uczestniczącym w projekcie oferowane są bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne doradztwo oraz baza wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały wideo na portalu: www.firmyrodzinne.eu


*Realizacja projektu “Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych” jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój w latach 2014-2020.