Wspólnie budujemy naszą zamożność – czyli dlaczego w Polsce zarabiamy 4 razy mniej niż w bogatych krajach Europy Zachodniej

Witajcie Rodzinni,

W tym tygodniu we czwartek spotykamy się w Piasecznie. Proszę nie zapomnijcie ze sobą swoich folderów, ulotek i wizytówek.

Z ogromna dumą zapraszam na spotkaniach przedsiębiorców, sympatyków oraz kandydatów do PARLAMENTU które odbędzie się 15 października godz. 15:30-18:00 w U.M i G. Piaseczno ul. Kościuszki 5.Pod patronatem burmistrza Piaseczna P. Zdzisława Lisa spotykamy się od lipca 2014 roku , na spotkaniach poznajemy przedsiębiorców, poznajemy swoje oferty ale to co dla mnie najważniejsze wymieniamy się doświadczeniem w prowadzeniu biznesu i kontaktach z urzędami.
Temat najbliższego spotkania “WSPÓLNIE BUDUJEMY NASZĄ ZAMOŻNOŚĆ – czyli dlaczego w Polsce zarabiamy 4 razy mniej niż w bogatych krajach Europy Zachodniej”.

Mam wielki honor gościć trzech wspaniałych ekspertów:

  • Krzysztof Pawłowski – założyciel Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu, Senator I i II kadencji, współtwórca Business Center Club, odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, przedsiębiorca roku Ernst & Young 2003
  • Tomasz Budziak – współwłaściciel Spółki KBA, członek zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych
  • Dariusz Makarczyk – właściciel 3-pokoleniowej firmy rodzinnej ”MAKARCZYKOWIE” producent kosmetyków dla niemowląt i dzieci, od roku 1965 właściciel marki SKARB MATKI.

Spotkanie jest bezpłatne, na zakończenie wspólny poczęstunek i losowanie nagród.

Z tego względu że jest to projekt unijny wymagana jest rejestracja mailem [email protected] lub FB piv.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

Pozdrawiam,

Beata Dobrowolska

Zaproszenie zawierające program spotkania do pobrania w PDF: <pobierz>15-10-2015-piaseczno