X Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach DGCS Open 2018

 

Mamy niezmierną przyjemność poinformować, że już 28 września odbędą się X Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach DGCS Open 2018 i DGCS Biznes Forum, nad którymi Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych objęło Patronat Honorowy.

Wydarzenia te co roku gromadzą szachistów-przedsiębiorców, top management środowiska biznesowego oraz przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej. Turniej DGCS Open oraz DGCS Biznes Forum to doskonałe okazje do nawiązywania relacji biznesowych.

Turniej szachowy DGCS OPEN 2018 rozegrany zostanie 28 września 2018 w Hotelu “Borowianka” w Ostrowie Wielkopolskim, w godz. 13:00-18:00 w dwóch grupach:

  • BURSZTYNOWEJ dla przedsiębiorców, którzy nie brali udziału w turniejach klasyfikacyjnych, grających w szachy amatorsko.
  • DIAMENTOWEJ dla zawodników, których ranking PZSzach jest wyższy niż 1600 pkt. FIDE.

Tego samego dnia w godz 10:00-13:00 odbędzie się także DGCS Biznes Forum. Celem DGCS Biznes Forum jest rozwój platformy wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy światem biznesu, nauki i technologii. Będzie to znakomita okazja do rozbudowania sieci kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z rozwiązaniami wspierającymi biznes.

REJESTRACJA
Pobierz zaproszenie i agendę w PDF