12 Jeźdźców Apokalipsy, czyli jak zarządzać sprzedażą i zespołem sprzedaży w tych “nowych starych” czasach | Webinarium IFR

Pokaż mi teraz klienta, który może i chce się ze mną spotkać to ja mu sprzedam co Ty szefie tylko chcesz. Sprzedawanie to budowanie relacji, a jak ja mam szefie budować relacje z kimś kogo ja nie znam, nie widzę i on ma ode mnie kupić i jeszcze drogo? Pokaż mi sprzedawcę, któremu się nadal chce w tych zdalnych czasach i umie sprzedawać. – Te trzy zdania słyszę prawie od każdego, kto pracuje w sprzedaży.

Ostatnie lata były łaskawe dla sprzedawców. Pozwalały w miarę swobodnie realizować budżety, poszukiwać nowych klientów, sprawnie obsługiwać istniejących klientów, planować działania, realizować aktywności sprzedażowe. Innymi słowy jakoś zarządzać tymi klientami i samymi sobą.

Ostatnie lata były łaskawe dla szefów sprzedaży. Umożliwiały swobodne rekrutowanie ludzi, szkolenie i rozwijanie, zarządzanie nimi i angażowanie do efektywniejszej pracy z klientami. Część sprzedawców sama się sobą zajmowała, częścią trzeba się było trochę bardziej zająć. Ale generalnie praca szefa sprzedaży była w miarę przewidywalna.

No i nastał 13 marca 2020 roku. Dzień od którego większość z nas sprzedawców utknęła w ostrej mgle sprzedażowej, a część szefów sprzedaży miota się między zarządzaniem sobą, swoim zespołem, swoimi klientami i próbą realizacji budżetu.

Nastał czas brania odpowiedzialności za sprzedaż, zespól, klientów. Jak zatem zarządzać zespołem w tych nowych starych czasach? Jak zarządzać klientami w tych nowych starych czasach?


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Zapraszamy na webinarium IFR organizowane wspólnie z firmą 4Results pt. “12 Jeźdźców Apokalipsy, czyli jak zarządzać sprzedażą i zespołem sprzedaży w tych “nowych starych” czasach?“, które odbędzie się we wtorek 17 listopada o godz. 15:00-16:30. Spotkanie poprowadzi Joanna Wazowicz – Partner w firmie 4Results, zaś moderować je będzie Tomasz Budziak – wiceprezes zarządu IFR.

Chcemy o tym Państwu opowiedzieć podczas webinarium, które daje inspiracje do lepszego zrozumienia co nas spotkało w tej sprzedaży i jakim wyzwaniom musimy stawiać czoła. W zakresie odpowiedzialności za wyniki, ale także za ludzi i za klientów.

W oparciu o praktyczne przykłady z różnych branż przedyskutujemy i nauczymy się jak:

  • Dawać ludziom odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe
  • Pracować z klientami w tych nowych czasach
  • Zarządzać zespołem sprzedaży, korzystając w wiedzy o trendach w sprzedaży
  • Brać odpowiedzialność nie tylko za wynik, ale także za swój zespół

Udział w webinarium jest jak zawsze bezpłatny. Wszyscy uczestnicy będą mogli na żywo zadawać pytania. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCY

Joanna Wazowicz – partner w firmie 4Results. Specjalizuje się w rozwoju sił sprzedaży na poziomie strategicznym i operacyjnym. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie menedżerskie w obszarze zarządzania sprzedażą i obsługą klienta zdobyte w międzynarodowych firmach z obszaru finanse, bankowość, telekomunikacja, logistyka. Zarządzała zespołami sprzedaży pośredniej, bezpośredniej, call center oraz zespołami obsługi i utrzymania klienta. Pełniła m.in. funkcję Dyrektora Sprzedaży w NOM Sp. z.o.o. W obszarze sprzedaży zajmuje się zarówno wspieraniem menedżerów w budowaniu efektywnych zespołów sprzedaży, jak i pracą z zespołami sprzedaży, aby potrafiły wykorzystać swój potencjał i kompetencje. Na swoim koncie ma wiele projektów doradczych, których celem biznesowym była zmiana modelu sprzedaży z transakcyjnego na doradczy, ale także wdrożenie kluczowych zasad efektywności sprzedażowej zespołu, budowanie i wzmacnianie kultury sprzedaży w organizacji, budowanie lojalności klientów. W pracy trenera łączy wiedzę praktyczną i teoretyczną. Specjalizuje się w projektach i warsztatach z obszaru zarządzania sprzedażą i zespołami sprzedaży opartych na case study z branży klienta. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Więcej…