Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku kalendarzowym #3 webinarium dla uczestników projektu tworzenia Lokalnych Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych #LCK. Webinarium organizowane jest w ramach projektu we współpracy z firmą doradczą ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.
- Temat webinarium #3: O ryzykach w przedsiębiorstwach rodzinnych
- Termin: 17 grudnia 2019 roku o godz. 11.00
Specjalista w zakresie ustalania strategii podatkowej oraz zarządzania ryzykiem opowie uczestnikom spotkania o ryzykach funkcjonowania przedsiębiorstw rodzinnych na kilku płaszczyznach na min. funkcjonalnej, celowej czy finansowej.
Prowadzący: Jarosław Wiśniewski – mgr rachunkowości i zarządzania finansami, uzyskany na Uniwersytecie Łódzkim, księgowy od 2004 r. Właściciel Wiśniewscy Biuro Księgowe. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z podatkiem VAT, podatkiem dochodowym oraz tematyką z zakresu Specjalnych Stref Ekonomicznych. Posiada bogate doświadczenie w zakresie optymalizacji podatkowej transakcji krajowych i transgranicznych. Czynnie wspiera podatników w skomplikowanych w procesach restrukturyzacyjnych, w tym optymalizacji zasobów. Brał udział w licznych kontrolach skarbowych, współpracował z audytorami, m.in. Ernst & Young.
Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania prowadzącym oraz otrzymywać odpowiedzi. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.
Serdecznie zapraszamy do udziału!
WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM |
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF] |
#LCK – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały wideo na portalu: www.firmyrodzinne.eu
*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”