AI w firmach rodzinnych – Spotkaj się z nami w Białymstoku

 

W imieniu Wiceprezesa Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku, Jana Borawskiego zapraszamy do udziału w spotkaniu 15 kwietnia 2024 roku o godz. 17:00, które odbędzie się w restauracji Kawelin (ul. Legionowa 10, Białystok). Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych będzie gościem wydarzenia, podczas którego zaprezentujemy naszą ogranizację. Bedziemy także zapraszać obecne podczas wykładu firmy do współpracy na rzecz środowisk polskich firm rodzinnych.

Celem zebrania jest networking, wzajemne poznanie się i dwustronne rozmowy o wspólnych biznesach i współpracach.

Agenda spotkania:

  1. Prezentacja Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych i zaproszenie do współpracy – Mariola Grodnicka – Dyrektor Generalna IFR, Rafał Kunaszyk – Członek Zarządu IFR
  2. Prezentacja “AI w biznesie – Ex Nihilo” – Tomasz Jaworski – ekspert w dziedzinie AI oraz transformacji cyfrowej.
  3. Krótkie prezentacje członków Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku
  4. Biznesowe rozmowy kuluarowe przy słodkim bufecie kawowym.

Proszę zabrać ze sobą identyfikatory, żeby było łatwiej wzajemnie się poznawać. Poniżej przesyłam link do rejestracji na zebranie i opłacenia kosztów uczestnictwa.

REJESTRACJA

Prowadzący: Tomasz Jaworski – ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji i transformacji cyfrowej sektora publicznego. Praktyk z 25-letnim doświadczeniem w realizacji projektów transformacyjnych w największych korporacjach IT (Microsoft, Dell EMC, Hewlett-Packard, Oracle). Wykładowca akademicki. Mówca. Aktywnie uczestniczy w wymianie wiedzy i doświadczeń, konsultowaniu polityk, regulacji i inicjatyw high-tech oraz popularyzowaniu IT. Ekspert strategicznych projektów e-Usług. Jako ekspert branżowy doradza także w inicjatywach zastosowania AI w ochronie zdrowia, ochronie środowiska, rolnictwie, kolei oraz obszarze sprawiedliwości i bezpieczeństwa publicznego.