Aukcja charytatywna na rzecz programu Akademia Przyszłości | U-RODZINY 2023

Mamy przyjemność poinformować, że podczas corocznej Gali Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY, która w tym roku odbywa się w dniu 17 listopada, zorganizowana będzie aukcja charytatywna na rzecz Podopiecznych programu społecznego Akademia Przyszłości realizowanego przez Stowarzyszenie Wiosna.

Cały dochód, uzyskany z licytacji przedmiotów przekazany zostanie na rozwój Akademii Przyszłości, która wspiera dzieci, które nie wierzą w siebie, mają niską samoocenę lub jeszcze nie odkryły swojego potencjału.

IFR od lat Łączy by Budować! Razem ze Stowarzyszeniem WIOSNA, partnerem aukcji, mądrze, cegiełka po cegiełce budujmy w dzieciach pewność siebie. Dzięki temu mogą zostać dorosłymi osobami, które będą szły przez życie z podniesioną głową, ze świadomością swojej wartości.


Chcesz wesprzeć akcje i przekazać fanty na licytacje charytatywną?

Zgłoś się: [email protected]

Chcesz wziąć udział w U-RODZINACH i uroczystej Gali Firm Rodzinnych?

REJESTRACJA

Akademia Przyszłości(akademiaprzyszlosci.org.pl) to ogólnopolski program społeczny, który co roku pomaga ok. 2000 Dzieci odzyskać wiarę w siebie. Wolontariusz lub Wolontariuszka podczas indywidualnych zajęć poświęca Dziecku czas i uwagę, poznaje przyczyny braku wiary w siebie Dziecka, towarzyszy mu w budowaniu pewności siebie i inspiruje do realizacji marzeń. Dzięki regularnym spotkaniom z Wolontariuszem lub Wolontariuszką Dziecko zaczyna dostrzegać swój potencjał i wierzyć w swoje umiejętności.  

W edycji 2022/23 do programu Akademia Przyszłości zrekrutowanych zostało 1962 dzieci. W całej Polsce współpracowało z Akademią 259 szkół podstawowych w 95 miastach.