Bezpieczna cyfryzacja biznesu – Kwalifikowany Podpis Elektroniczny i inne usługi zaufania | Webinarium IFR

Załatwianie spraw biznesowych wiąże się z podpisywaniem wielu dokumentów każdego dnia. Również w życiu prywatnym, wiele spraw urzędowych wymagało dotychczas osobistej wizyty w urzędzie oraz posługiwania się tradycyjnymi dokumentami papierowymi. W dzisiejszych realiach firmy i instytucje dążą jednak do zastępowania papierowych dokumentacji ich elektronicznymi wersjami. Tak, aby ograniczyć koszty związane z drukiem, zakupem papieru czy wysyłką dokumentów za pośrednictwem poczty lub firm kurierskich.

Zapraszamy na webinarium “Bezpieczna cyfryzacja biznesu – Kwalifikowany Podpis Elektroniczny i inne usługi zaufania”, podczas którego dowiecie się, jak podpisywać ważne dokumenty na odległość, załatwiając przy tym wiele spraw bez wychodzenia z domu oraz oszczędzając czas, zasoby i pieniądze. Wydarzenie odbędzie się 23 marca 2021 roku w godz. 11:00-12:30, a poprowadzi je Łukasz Konikiewicz – prezes i współwłaściciel Centrum Certyfikacji EuroCert, inżynier i absolwent Wojskowej Akademii Technicznej, którego zawodową misją jest wprowadzanie firm w świat rozwiązań cyfrowych oraz automatyzacji procesów zarządzania przedsiębiorstwami.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi. Do usłyszenia!

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCY

Łukasz Konikiewicz – współwłaściciel oraz prezes zarządu EuroCert. Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej. Inżynier z wykształcenia, wizjoner i logik z zamiłowania, zawodowo jego misją jest wprowadzanie biznesu w świat rozwiązań cyfrowych i automatyzacji procesów zarządzania przedsiębiorstwami. W wolnych chwilach realizuje się w projektach DIY, pasjonat Texas Holdem i zdrowej adrenaliny.