Nagranie webinarium | Kluczowe wskaźniki biznesu i podejście lean, czyli jak zbudować samodzielnie funkcjonującą firmę

Drodzy Przedsiębiorcy, z przyjemnością publikujemy nagranie i krótkie podsumowanie drugiego wspólnego webinarium IFR i firmy Lean To Win pt. “Kluczowe wskaźniki biznesu i podejście lean, czyli jak zbudować samodzielnie funkcjonującą firmę?“, które odbyło się 11 marca 2021 roku. Wydarzenie poprowadził Kamil Radom – ekspert zarządzania zmianą, Konsultant Strategiczny Lean i szkoleniowiec, z dziesięcioletnim doświadczeniem we wprowadzaniu zyskownych usprawnień w firmach produkcyjnych i usługowych. Moderował webinarium Mateusz Musiał – członek zarządu IFR.

Podczas webinarium rozmawialiśmy o tym jak ułożyć pracę w firmie tak, aby skupić się na zagadnieniach strategicznych, uwolnić się od operacyjnych “pożarów” i spokojnie patrzeć na rozwój firmy. Pan Kamil pokazał jak uniezależnić firmę i pracowników, od ciągłej obecności szefa/managera. Jakie obszary firmy należy monitorować za pomocą wskaźników, by sprawnie zarządzać biznesem. A także jak, w tym wszystkim, może pomóc prosta automatyzacja raportowania oraz podejście Lean Management. Dodatkowo, przedstawione zostało narzędzie przygotowane przez ekspertów Lean To Win – Kompas Efektywnego Zarządzania – z którego możecie bezpłatnie skorzystać, aby ocenić Wasz poziom zaawansowania oraz efektywności zarządzania. Poniżej znajdziecie prezentacje z webinarium oraz dodatkowe materiały.

Zachęcamy do oglądania!

Prezentacja – Jak zbudować samodzielnie funkcjonującą firmę [PDF] Pobierz

Poza tym, w imieniu naszych partnerów z Lean To Win, zachęcamy do udziału w bezpłatnym treningu online pt. “W jaki sposób zaoszczędziliśmy 80 minut dziennie z życia właściciela firmy“, które odbędzie się w najbliższy czwartek 18 marca o godzinie 14:00. Na przykładzie doświadczeń Pawła Czabaka, współwłaściciela i sukcesora firmy LC Elektronik, dowiesz się w jaki sposób bez dodatkowych inwestycji odzyskać spokój i więcej wolnego czasu, jak sprawnie wizualizować najważniejsze KPI i automatyzować raportowanie, a także jak zaktywizować swój zespół i włączyć go w odpowiedzialność za biznes. Spotkanie poprowadzi Andrzej Krótki – prezes Lean To Win, wdrożeniowiec Lean Management z ponad dziesięcioletnim stażem.

WEŹ UDZIAŁ W TRENINGU

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]