Bezpłatne doradztwo dla firm rodzinnych tylko do końca lutego | Projekt LCK

Przedsiębiorco, tylko do końca lutego 2021 roku możesz skorzystać z bezpłatnego wsparcia doradców w ramach projektu Lokalne Centra Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych (Projekt LCK). Nasi eksperci pomogą Ci szybciej znaleźć rozwiązania i sposoby, które nie tylko zabezpieczą Twoją firmę od skutków kryzysu, ale także pomogą zapewnić jej konkurencyjność. Wsparcie dostępne dla wszystkich uczestników projektu – aby skorzystać wystarczy zgłosić się poprzez nasz portal [www.firmyrodzinne.eu]. Doradztwo w ramach projektu LCK to:

  • indywidualne bezpłatne konsultacje on-line
  • dostęp do 10 ekspertów z różnych dziedzin
  • pomoc w dogodnym terminie, bez wychodzenia z domu.

Pełną listę doradców oraz zakres tematyczny wsparcia znajdziesz na naszym portalu.

WWW.FIRMYRODZINNE.EU

POŚPIESZ SIĘ! EKSPERCI DOSTĘPNI TYLKO DO KOŃCA LUTEGO!


Broszura – Wsparcie zdalne Przedsiębiorców Rodzinnych [PDF] Pobierz
Ulotka – Projekt LCK [PDF] Pobierz

Lokalne Centra Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym, a jego celem jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych we współpracy ze Związkiem Miast Polskich, Agencją Rozwoju Regionu Kutnowskiego oraz partnerem międzynarodowym – Izbą Handlu, Przemysłu i Żeglugi w Sewilli. W ramach projektu i w oparciu o skuteczne praktyki partnera hiszpańskiego opracowano i wdrożono model funkcjonowania Lokalnych Centrów Kompetencji w 7 miastach. Przedsiębiorcom rodzinnym uczestniczącym w projekcie oferowane są bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne doradztwo oraz baza wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały wideo na portalu: www.firmyrodzinne.eu


*Realizacja projektu “Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych” jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój w latach 2014-2020.