Jak skorzystać ze wsparcia Agencji Rozwoju Przemysłu? Instrumenty finansowe dla MŚP | Webinarium IFR

Drodzy Rodzinni, serdecznie zapraszamy na drugie wspólne webinarium stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych i Agencji Rozwoju Przemysłu pt. “Jak skorzystać ze wsparcia Agencji Rozwoju Przemysłu? Instrumenty finansowe dla MŚP“, które odbędzie się 18 lutego 2021 roku o godz. 11:00. Wydarzenie będzie poświęcone instrumentom wsparcia finansowego dla małych i średnich przedsiębiorców oferowanym przez Agencję Rozwoju Przemysłu w ramach Tarczy Antykryzysowej.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Wydarzenie poprowadzą: Renata Pomorska-Grzechnik (Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Warszawie ARP S.A.), Inga Piasecka (Dyrektor Rozwoju Biznesu w ARP Leasing Sp. z o.o.) oraz Monika Kruszewska (Koordynator Zespołu ds. rozwoju biznesu, Biuro Zarządzania Sprzedażą ARP S.A.). Moderować spotkanie będzie Krzysztof Ogorzałek (Członek Zarządu IFR).

Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:

 1. Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej;
 2. O instrumentach finansowych ARP dedykowanych dla przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, w tym:
  • pożyczki obrotowej na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym z karencją w spłacie;
  • pożyczki obrotowej finansującej wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP z karencją w spłacie;
  • leasingu operacyjnego z karencją w spłacie dla klientów MŚP, którzy wykorzystują samochody ciężarowe czy autokary w swojej działalności gospodarczej;
  • leasingu operacyjnego maszyn i urządzeń #Maszyneria;
  • programu wsparcia dla przedsiębiorców sektora autobusowych przewozów pasażerskich, z przeznaczeniem na spłatę rat leasingowych finansowania zaciągniętego w komercyjnych firmach leasingowych.
 3. Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków on-line za pomocą Portalu Klienta ARP.

Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi. Do usłyszenia!

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCE

Inga Piasecka – Dyrektor Rozwoju Biznesu w ARP Leasing Sp. z o.o. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze bankowości instytucjonalnej i transakcyjnej, w tym w szczególności w obszarze strategii, rozwoju biznesu i wsparcia sprzedaży. Przygotowuje i skutecznie wdraża krótko i długoterminowe strategie biznesowe i marketingowe. Posiada głęboką wiedzę i doświadczenie w zakresie analiz i kontrolingu biznesowego, budowania programów i kampanii aktywizujących sprzedaż, planowania finansowego, zarządzania sprzedażą, wdrażania produktów i procesów bankowych, prowadzenia projektów. Z sukcesami odpowiadała za kompleksowe projekty biznesowe. Dba o wysoką efektywność działań w zespole, dużą wagę przywiązując do jakości, czuje się współodpowiedzialna za jego rozwój. Wielokrotny lider strategicznych projektów w banku, współtwórca strategii w obszarze korporacyjnym, koordynator procesów wewnątrz grupy kapitałowej. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz ICAN Institute – Akademii Menadżera Wyższego Szczebla.

Renata Pomorska-Grzechnik – Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Warszawie Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze bankowości korporacyjnej oraz we współpracy z klientami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, w szczególności w sprzedaży produktów bankowości transakcyjnej oraz szeroko pojętego wsparcia procesów sprzedaży. Posiada rozległą wiedzę w zakresie zarządzania sprzedażą, wdrażania rozwiązań dla klienta firmowego oraz optymalizacji procesów biznesowych. Doświadczony manager w zakresie zarządzania zmianą znakomicie odnajdująca się w każdym środowisku biznesowym. Z wykształcenia matematyk, absolwentka Akademii Trenera Biznesu.

Monika Kruszewska – Koordynator Zespołu ds. rozwoju biznesu, Biuro Zarządzania Sprzedażą Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. W Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. od 2019 roku. Aktualnie koordynuje działania rozwojowe możliwości biznesowych ARP S.A. oraz wykorzystanie instrumentów finansowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań systemowych w zakresie przekształceń własnościowych spółek kapitałowych, nadzoru właścicielskiego oraz ładu korporacyjnego. Od blisko 10 lat zasiadała w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Obecnie pełni funkcję Przewodniczącej Rady Nadzorczej spółki z Grupy Kapitałowej ARP. Magister ekonomii na Wyższej Szkole Biznesu w Warszawie. Absolwent Akademii GPW Growth.