BIZNES po łódzku | Spotkanie biznesowe

BIZNES po łódzku” to spotkanie biznesowe, które odbędzie się 28 maja 2024 roku w OFF Piotrkowska Centre (Roosevelta 8, 90-056 ŁÓDŹ), miejscu niezwykłym – łączącym w sobie biznesowy prestiż, niesamowitą atmosferę, kreatywność oraz wyśmienitą kuchnię. Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych ma niebywałą przyjemność współtworzyć to wydarzenie!

Wydarzenie zgromadzi w jednym miejscu przedsiębiorców zrzeszonych w pięciu organizacjach działających na terenie województwa łódzkiego:

Partnerem wydarzenia jest OPG Property Professionals jako gospodarz miejsca. Zaproszenie również przekazaliśmy do Urzędu Miasta Łodzi i Urzędu Marszałkowskiego.

BIZNES po łódzku” to doskonała okazja do spotkania czołowych przedsiębiorców z regionu łódzkiego – prezesów, członków kadry zarządzającej oraz właścicieli firm. Z każdej firmy w spotkaniu mogą wziąć udział max 2 osoby!

Inspiracją dla naszego spotkania jest formuła “speed dating” – szybkich randek. Przedsiębiorcy będą zasiadać przy okrągłych stołach, gdzie kolejno prezentować będą swoje firmy. Każdy ma na to 2 minuty, po czym następuje rotacja, a uczestnicy przechodzą do kolejnych stołów, by przedstawić się nowym osobom. Dodatkowo, dzięki specjalnie przygotowanej platformie Meeting15, uczestnicy będą mieli możliwość umawiania się na indywidualne spotkania 1:1 oraz wymianę korespondencji.

Nie tylko biznesowe rozmowy będą w centrum uwagi tego wydarzenia. Podczas spotkania poruszane będą także ważne tematy, a uczestnicy będą mieli okazję do integracji przy lampce wina i przekąskach.

Tego dnia warto być z nami, by połączyć przyjemne z pożytecznym i znaleźć nowych partnerów biznesowych w kameralnej i inspirującej atmosferze Off Piotrkowska Centre.

Zapraszamy do udziału!

REJESTRACJA

AGENDA
17:30–18:00 Rejestracja uczestników
18:00–18:10 Oficjalne rozpoczęcie spotkania
18:10–18:30 “Off Piotrkowska – mieszanka Biznesu, Rozrywki i Kreatywności” Michał Styś, Prezes OPG Property Professionals
18:30–19:20 “Digital Transformation – czyli jak rozwinąć potencjał firmy” – KLASTER ICT
19:20–19:30 Przerwa
19:30–19:50 “Mindset Lidera” Mateusz Stypułkowski, Prezes Business-land
20:00–21:00 Business Mixer (3 rundy)
21:00–23:00 Networking przy lampce wina z muzyka w tle