Biznesowy darwinizm, czyli dlaczego nie zawsze to najsilniejszy wygrywa? | Webinarium IFR-FBN

Drodzy Przedsiębiorcy, zapraszamy na pierwszy webinar stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych organizowany wspólnie z Family Business Network Poland. Odbędzie się on we wtorek 23 czerwca w godz. 11:00-12:30, a tematem będą konkretne przypadki adaptacji do nagłych zmian środowiska biznesowego z historii blisko sześćdziesięcioletniej, trzypokoleniowej firmy rodzinnej – Grupy LARS.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Analogie do zwyczajów rozmaitych gatunków zwierząt zobrazują różne strategie adaptacyjne nie tylko w polskim biznesie, ale także wielu ikon z różnych branż na przestrzeni dekad. Warto być z nami, ponieważ dyskusja pokaże, że nie ma uniwersalnej drogi do sukcesu, ani jednego złotego rozwiązania dla każdej rodziny, firmy czy branży. Istnieją jednak strategie, które znacznie zwiększają szanse przetrwania, a ignorowanie ich prowadzi do upadku nawet światowych gigantów.

Spotkanie poprowadzi Roland Szymański – współwłaściciel Grupy LARS, zdywersyfikowanego polskiego biznesu eksportującego do ponad 60 krajów na sześciu kontynentach. Moderatorem będzie Krzysztof Ogorzałek – Członek Zarządu IFR, sukcesor członek zarządu w firmie rodzinnej JMK Computer@te.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Do usłyszenia!

PROWADZĄCY

Roland Szymański – współwłaściciel w Grupie Lars, członek zarządu FBN International NxG Leadership Team. Sukcesor w III pokoleniu w firmie LARS. Magister prawa UAM, absolwent studiów podyplomowych z Zarządzania Firmami Rodzinnymi. Lider sukcesorów w FBN Poland 2014-2016. Od 2017 roku członek zarządu międzynarodowego sukcesorów FBN pod nazwą NxG Leadership Team. Przez 10 lat rozwijał działalność lotniczą pod marką Helicenter, która dzisiaj jest częścią biznesu rodzinnego w grupie LARS. Uczestnik i prelegent na licznych konferencjach poświęconych firmom rodzinnym na całym świecie, w tym m.in. w USA, Azji i na Bliskim Wschodzie. Prywatnie pasjonat lotnictwa, pilot samolotowy i śmigłowcowy.